Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Meble kuchenne w Warszawie

Meble kuchenne w Warszawie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2019-04-10, 12:36  //  Meble kuchenne w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Możecie polecić firmę, która zajmuje się realizacja mebli kuchennych w Warszawie?

I czy Waszym zdaniem lepiej jest zainwestować w meble na wymiar czy może jednak kupić gotowe?
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2019-04-10, 13:44  //  Meble kuchenne w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Jeśli masz fundusze to zdecydowanie lepiej jest kupić meble na wymiar. Generalnie meble na wymiar to super sprawa, nie oważyłbym się kupic mebli do kuchni z jakiejs najzwyklejszej sieciowki, bo one maja zazwyczaj fatalna jakosc (zawiasy, fronty albo w meblach pokojowych prowadnice w szafach). Poza tym trudno jest dopasować takie meble do każdej kuchni, szczególnie,ze mają jedynie ograniczoną ilość elementów.

W Warszawie mogę polecić kontakt z tym wykonawcą mebli kuchennych: szafynawymiar.waw.pl

Firma posiada bardzo duże doświadczenie w takich realizacjach, jak również stawia na najlepsze elementy. Wycena oraz pomiar będą gratisowo i nie zobowiązuje Cie to do kupienia u nich mebli.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2019-05-21, 22:17  //  Meble kuchenne w Warszawie Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że lepiej kupić na wymiar, to są zupełnie inne meble wtedy. I pasują w każdą wnękę w pomieszczeniu. W Warszawie zamów u Wiór Płyt wykonanie to z wyszkowa firma ale spokojnie ana terenie Warszawy działają. Są już 25 lat na rynku, rodzinna firma.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-10-13, 18:03  //  Meble kuchenne w Warszawie Odpowiedz z cytatem
No słuchaj ja meble kuchenne tutaj https://onemarket.pl/ zamawiałem i sprawdzają się dobrze więc ci polecam sprawdzić ich ofertę. Wydaje mi się że coś dla siebie znajdziesz, wybór jest duży. I trafiają się też fajne okazje.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Meble kuchenne w Warszawie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!