Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Meble do pensjonatu

Meble do pensjonatu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2020-11-15, 10:32  //  Meble do pensjonatu Odpowiedz z cytatem
Rozglądam sie obecnie za porządnymi meblami do pensjonatu. Moi rodzice prowadzą go od lat ale przydałoby się przeprowadzić remont. Szczególnie, ze obecnie nie ma już gości.

Doradzicie gdzie dostać porządne meble tego rodzaju?
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2020-11-16, 08:28  //  Meble do pensjonatu Odpowiedz z cytatem
riddle napisał: Rozglądam sie obecnie za porządnymi meblami do pensjonatu. Moi rodzice prowadzą go od lat ale przydałoby się przeprowadzić remont. Szczególnie, ze obecnie nie ma już gości.

Doradzicie gdzie dostać porządne meble tego rodzaju?


Najlepiej skontaktować sie z firma, która specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży mebli przeznaczonych do obiektów komercyjnych. Meble takie bywaja droższe, ale z drugiej strony cechują się znacznie większą wytrzymałościa od mebli, które można wstawić sobie do domu. Poza tym powinny byc utrzymane w jednej stylistyce, nie polecam wstawiania do jednego pomieszczenia mebli z przypadku.

http://pioniermeble.pl/fotele-i-sofy/

Spory wybor mebli tapicerowanych znajdziesz tutaj - na stronie jest katalog producenta.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-11-25, 17:33  //  Meble do pensjonatu Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukasz mebli do pensjonatu to tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/ masz sklep w którym na pewno zamówisz wszystko czego potrzebujesz. Ja tam zamawiałam już nie raz i ofertę mają dobrą, ceny niskie, meble wysokiej jakości. Sam zobacz.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Meble do pensjonatu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!