Forum Banzaj.pl » Hydepark » Meble do kuchni .

Meble do kuchni .

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2014-05-13, 19:04  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Jakie meble wybrać do kuchni ? Zrobić na zamówienie czy coś z salonu meblowego ?
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2014-05-16, 17:31  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Zalezy jak skomplikowana kuchnia. U stolarza zawsze mozesz zrobic szafki w kompletnie dowolnym ksztalcie i wymiarze. W salonach czesciej operuja konkretnymi rozmiarami. Jakosc zalezy od ceny tu i tu. Najlepiej zrobic wyceny w roznych firmach.
markspenser

Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 47
Post 2014-07-09, 13:06  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o kuchnię to uważam, że lepiej jest zamówić coś na wymiar - wtedy łatwiej jest zagospodarować przestrzeń, która w kuchni jest bardzo ważna.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2014-08-26, 20:39  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
To zależy od wielu czynników, a już na pewno od twoich finansów. Niedawno jeszcze interesowały mnie nowe mieszkania centrum łódź i kupiłam z mężem właśnie jedno. My robimy kuchnię u stolarza, bo zależy nam, żeby była to kuchnia dopasowana właśnie dla nas. Musi być w niej to, czego potrzebujemy. Szafki, zabudowana lodówka, kuchenka, zmywarka i tak dalej. Dla mnie liczy się funkcjonalność przede wszystkim i komfort użytkowania.
Yarro

Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 25
Post 2014-08-30, 12:12  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Jaki masz budżet? Bo to też od tego zależy.Czasem w małym zakładzie stolarskim można się potargować i tanio zamówić.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2014-09-10, 10:11  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Lepiej na wymiar zamawiać. Ale i trzeba mieć namiar na dobrą firmę, która nie odwali roboty. Najlepiej po znajomych popytać, czy kogoś polecają. Przeciętne ceny kuchni to około 7 tysięcy, a przynajmniej w moim rejonie. Na pewno polecam zrobić sobie swój projekt na początku, a dopiero potem pójść/chodzić po firmach.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-06-22, 12:52  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie zamów sobie na wymiar. Lepiej dopasujesz je do kuchni i własnych potrzeb. Ja teraz też robiłam remont i ciesze się że mam meble na wymiar. Teraz zastanawiam się nad zakupem tej płyty gazowej bosch-ppp-616b21e Co o niej myślicie?

49a9ceb0dcb3f255fc9474ac68337efa.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  59.34 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

49a9ceb0dcb3f255fc9474ac68337efa.jpg

Arturroo

Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 8
Post 2015-07-18, 15:08  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy co się komu podoba. Przy remoncie kuchni długo chodziliśmy po salonach i problem był taki, że każdemu podobało się co innego.
Davidovsky

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 11
Post 2015-07-19, 18:20  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Osobom, które mają mały metraż kuchni, a zależy im na tym, żeby pomieścić jak najwięcej rzeczy i jednocześnie przy tym zachować "komfort przestrzenny" polecam meble na wymiar. I teraz zależy jaką kwotą dysponujemy i jak długo mają służyć mebelki. Jeśli nie skąpimy grosza i mają to być solidne meble na dobrych co najmniej 10 lat, to polecam zatrudnić do tej roboty stolarza i projektanta (można również samemu pobawić się jakimś programem do projektowania wnętrz).
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2015-08-05, 06:46  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Ja wybrałabym coś na zamówienie. Jedynie stół i krzesła kupiłabym gotowe. Ostatnio sprawdzałam co ma do zaoferowania Edar - szukam stołu i krzeseł do jadalni. Muszę przyznać, że wybór maja bardzo duży i przypuszczam, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja chcę proste drewniane krzesła bez żadnego obicia bo przy małych dzieciach nie jest to dobre rozwiązanie. Do tego prosty, klasyczny stół. Stawiam na prostotę i elegancję.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 964
Post 2016-05-23, 12:59  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Lepsze są meble na zamówienie
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-05-23, 15:03  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Również jestem zdania,że warto jest zainwestować w meble na wymiar. Szczególnie,że mebli do kuchni nie kupujemy sobie co roku ale raz na dłuższy okres. Jesli kupicie sobie porządne meble to będą Wam służyły przez wiele lat.

Świetne kolekcje ma moim zdaniem firma Rust.
Meble nie są tanie ale jest to najwyższa jakość wykonania.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-08-17, 08:59  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
"Tojka" napisał: Jakie meble wybrać do kuchni ? Zrobić na zamówienie czy coś z salonu meblowego ?


Wszystko zależy od tego ile masz pieniędzy. Meble z salonu meblowego na pewno będą tańsze. Za to mniej praktyczne niż te na zamówienie. Meble robione na wymiar są droższe ale dzięki nim wypełnisz praktycznie każdą przestrzeń w kuchni. Wyglada również o wiele lepiej.

Obecnie bardzo popularne są kuchnie białe . Mam taka w swoim domu. Na początku nie byłem za bardzo przekonany ( żona wybierala meble). Teraz jednak widzę,że wygląda to dobrze i cała kuchnia optycznie wyglada na wieksze.
http://www.villadecor.pl/blog/inspiracje/stylowa-biala-kuchnia-oryginalne-dodatki-akcesoria-i-ozdoby/
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-08-30, 05:11  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Ja trochę pochodziłem po sklepach szukając mebli do kuchni. Niestety nic godnego uwagi nie znalazłem. Ale ostatnio trafiłem tu jago-kuchnie.com.pl Przedstawione propozycje mebli nowoczesnych i funkcjonalnych do kuchni bardzo mi się spodobały. odpowiada mi też to że biorą pod uwagę propozycje klienta. Chyba jednak zdecyduję się na zlecenie wykonania mebli na wymiar.
adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2018-02-13, 18:08  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Do kuchni najlepiej nadają się meble na wymiar. Oczywiście mogą być też gotowe, ale trzeba koniecznie się upewnić, ze będą pasowały do wnętrza. Meble do kuchni najrozsądniej kupować w znanych salonach, gdzie ma się pewność, że są dobrej jakości. W Poznaniu choćby w Blackart, trudno o solidniejsze meble, w dodatku równie stylowe.
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-04-30, 19:25  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Jeśli jesteście z Radomia i okolic to powinniście znać meble od producenta http://www.olkam.pl/ Meble Kuchenne, Szafy wnękowe,Meble na zamówienie i Produkcja mebli na wymiar. Najlepsze w regionie - wysoka jakość i trwałość a przy tym świetny wygląd.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2018-08-21, 16:08  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Zerknij tutaj: https://i-meble.eu/pl/321-zestawy-mebli-kuchennych. Bardzo duży wybór i ciekawe wykonania, dla każdego coś się znajdzie. Cenowo nie wychodzi najgorzej, śmiem twierdzić, że nawet bardzo przystępne ceny. Pozdrawiam! Wink
banban

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 46
Post 2018-10-16, 18:59  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Mi najbardziej przypadły do gustu realizacje firmy http://www.pamir.com.pl/oferta/blaty-kuchenne/ Mają 38 lat w realizacjach z kamienia. Duże doświadczenie i piękne blaty kuchenne.
adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2018-12-21, 16:18  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Może na wymiar? Tak, są droższe, ale i bardziej praktyczne, pasują do każdego wnętrza, można je dopasować do indywidualnych upodobań. W Poznaniu powinniście takie znaleźć w BlackArt - mają dość dobrej jakości kuchnie na wymiar.
adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2019-01-24, 12:29  //  Meble do kuchni . Odpowiedz z cytatem
Może meble na wymiar? - będą idealnie dopasowane do kuchni. Gotowe są jednak tańsze. Rozejrzyjcie się na https://www.edinos.pl/chojnice zwłaszcza jeśli jesteście z Chojnic (jest rabat) - powinno być tam trochę mebli do kuchni.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Meble do kuchni . Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!