Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzêt, oprogramowanie, gry » Materia³y eksploatacyjne do wydruku - orygina³y czy zamienni

Materia³y eksploatacyjne do wydruku - orygina³y czy zamienni

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomo¶æ
error

Do³±czy³: 26 Pa¼ 2014
Posty: 966
Post 2019-09-08, 08:58  //  Materia³y eksploatacyjne do wydruku - orygina³y czy zamienni Odpowiedz z cytatem
Czy kto¶ przerabia³ mo¿e tematykê materia³ów eksploatacyjnych z przeznaczeniem do zadruku etykiet? Na co nale¿y zwracaæ uwagê przy ich wyborze?
Reklamy
tomekmoskwicz

Do³±czy³: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2019-09-08, 17:23  //  Materia³y eksploatacyjne do wydruku - orygina³y czy zamienni Odpowiedz z cytatem
Opcji z tego zakresu jest stosunkowo du¿o.
Orygina³y - wiadomo s± dro¿sze. Zamienniki - tañsze.
Zale¿y jeszcze do czergo bêd± stosowane. Standardowy wydruk tekstu - nie jest wymagaj±cy, mo¿e byæ robiony w oparciu o zamienniki. Wydruk wysokiej jako¶ci obrazów itd - to zupe³nie inna para kaloszy.
Proponujê sprawdziæ np tutaj pod linkiem: https://www.hyprotech.com.pl/ktore-materialy-eksploatacyjne-wybrac-oryginalne-czy-zamienniki/
Witryna na której mozna znale¼æ trochê wiêcej info z tego zakresu.
markowCRT

Do³±czy³: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-11-17, 18:31  //  Materia³y eksploatacyjne do wydruku - orygina³y czy zamienni Odpowiedz z cytatem
mi siê sprawdzi³y zamienniki activejet, u¿ywam ich w mojej drukarce od dawna i maj± ¶wietn± jako¶æ
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzêt, oprogramowanie, gry »  Materia³y eksploatacyjne do wydruku - orygina³y czy zamienni
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl wiêcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Has³o:
Pamiêtaj mnie
Brak konta? Zarejestruj siê!