Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Maszynka/trymer do zarostu

Maszynka/trymer do zarostu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Bebot

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 16
Post 2016-06-27, 15:27  //  Maszynka/trymer do zarostu Odpowiedz z cytatem
Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie maszynka/trymer (jak zwał tak zwał) do strzyżenia zarostu. Oczywiście to moja subiektywna opinia, ale wydaje mi się, że najlepiej wyglądam z krótkim, kilkudniowym zarostem Rolling Eyes Nigdy jednak nie interesowałem się takim sprzętem i nie mam pojęcia czego szukać, ani nawet pod jakimi hasłami Confused Co możecie mi polecić? Mile widziane jakieś konkretne maszynki. Dodam, że zależy mi bardziej na szerokiej regulacji w dolnym zakresie. Powiedzmy od 3mm w górę już nie ma dla mnie takiego znaczenia, bo praktycznie nie będę tego używał.
Reklamy
bodzio46

Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 9
Post 2016-11-17, 21:52  //  Maszynka/trymer do zarostu Odpowiedz z cytatem
Ja osobiście używam Brauna z serii 9. Dostałem ją w prezencie i jest świetna bo przede wszystkim goli perfekcyjnie i nie podrażnia co u mnie było problemem. Trochę kosztuje ale jest warta swojej ceny.
szkot54

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 54
Post 2016-11-30, 21:28  //  Maszynka/trymer do zarostu Odpowiedz z cytatem
Też używam S9. Kupiłem ze względu na technologię syncro sonic, która jako jedyna na świecie analizuje zarost w trakcie golenia dzięki czemu jest dopasowana do swojego użytkownika. Miałem problemy z dogalaniem się na linii żuchwy ale dzięki niej wszystko jest szybko i perfekcyjnie ogolone.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2016-12-13, 23:06  //  Maszynka/trymer do zarostu Odpowiedz z cytatem
nie wiem jaki masz budżet ale świetnym sprzętem do brody jest beard designer, używam i jest niezastąpiony, kilka pociągnięć i broda świetnie przycięta, na yt jest sporo filmików jak to wygląda
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Maszynka/trymer do zarostu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!