Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Małe piersi mojej kobiety - kompleks??

Małe piersi mojej kobiety - kompleks??

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
francois

Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 48
Post 2012-02-28, 11:38  //  Małe piersi mojej kobiety - kompleks?? Odpowiedz z cytatem
S. Expert napisał: ja sie nie zgadzam, nie zawsze i nie kazde sa fajne Smile



Nie bluźnij Laughing

No ja nie mówię o takich przypadkach typu stara, gruba baba z cyckami do kolan brrrr. Chodziło mi raczej o przeciętną dziewczynę, nie ważne czy ma B czy tam D czy Z Razz Piersi to piersi, zawsze mnie kręcą Wink
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-02-28, 13:31  //  Małe piersi mojej kobiety - kompleks?? Odpowiedz z cytatem
to, ze ktos ma inne zdanie niz ty i inny gust, to nie znaczy ze bluźni, moze sprawdz pliz w slowniku najpierw co to slowo znaczy?

mnie nie zawsze kreca i nie kazde i mam prawo miec taki gust Razz
lodzik

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 25
Post 2012-03-01, 12:25  //  Małe piersi mojej kobiety - kompleks?? Odpowiedz z cytatem
Bo ciebie kręcą pewnie kolesie :>

A poza tym sam sprawdź znaczenie słowa bluźnij, polecam też wyjście do ludzi i rozmowę, wtedy może załapiesz,że tak się mówi.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-03-01, 14:50  //  Małe piersi mojej kobiety - kompleks?? Odpowiedz z cytatem
wychodze do ludzi, ale nie na trzepak na podworko tylko do powazniejszych, moze dlatego wiem ze tak "sie nie mowi" Laughing
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Małe piersi mojej kobiety - kompleks?? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!