Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Łysienie androgenowe-Subrina Recept

Łysienie androgenowe-Subrina Recept

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
businesmann

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 3
Post 2010-02-08, 14:26  //  Łysienie androgenowe-Subrina Recept Odpowiedz z cytatem
Subrina Recept przeciw wypadaniu włosów skutecznie walczy z łysieniem androgenowym, które pojawia się na czubku głowy i zakolach.
Produkty Subrina Recept sporządzone są na bazie naturalnych substancji i wzmacniają korzenie włosów; w ten sposób stają się one mocniejsze i bardziej sprężyste.
Kluczowym składnikiem linii Subrina Recept przeciw intensywnemu wypadaniu jest wyciąg z chmielu. Stymuluje on komórki skóry głowy i wzmacnia mieszki włosowe, przyczyniając się do przyspieszenia wzrostu włosów. Działa przeciwzapalnie i kojąco na skórę głowy.
Reklamy
Afrol

Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1
Post 2010-05-09, 17:53  //  Łysienie androgenowe-Subrina Recept Odpowiedz z cytatem
Na łysienie androgenowe mi niestety Subrina nie pomogła...starałem się i robiłem co mogłem (szampony, maści, odżywki...) w końcu dopadła mnie lekka depresja i zaniepokojenie, bo przecież młodym człowiekiem jeszcze jestem...jednak udało mi się zahamować łysienie i przywrócić naturalny stan owłosienia. Poczytajcie więcej o tym http://www.banzaj.pl/Lysienie-u-mezczyzn-1681.html
Mam nadzieję, że wam pomoże.
Pozdrawiam,
Andrzej
Kiziea

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 55
Post 2010-05-09, 19:54  //  Łysienie androgenowe-Subrina Recept Odpowiedz z cytatem
A tam, łysina jest w modzie, nie ma czym się przejmować, człowiek starzeje się z godziny na godzinę, z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc, z roku na rok Wink. Tak nudna paplanina, ja jeszcze tego problemu nie mam ale pewnie i tak się nim nie przejmę, chodź już w wieku 18 lat mam siwe włosy.
hakir

Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 6
Post 2010-05-12, 15:05  //  Łysienie androgenowe-Subrina Recept Odpowiedz z cytatem
haha arfol, może nie pisz jak nie wiesz co tam jest. jakie maści?? odżywki?? 1 post od razu przekierowanie na co innego... Subrina jest dobra.
jeżjeży

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 6
Post 2010-09-21, 13:28  //  Łysienie androgenowe-Subrina Recept Odpowiedz z cytatem
no co ty siwienie to jest pikuś, siwe włosy dodają męskości, laskom sie podobają. Łysienie jest beznadziejne. Mi dziewczyna aplikowała jakieś kosmetyki, ale potem się rozstaliśmy Crying or Very sad , zresztą i tak nie działaja. Zbawienie przyszło od mamy która mi swoje tabletki dała Collagen By Health(nie wiem czy dobrze napisałem). Nie bede sciemniać ze włosy zaczęły odrastać i teraz mam grubą kitę aż do ziemi no ale przestały wypadać i zrobiły się takie ogólnie ładniejsze. Razz heh morał taki że mama zawsze ma rację.
viren

Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 1
Post 2010-11-30, 00:15  //  Łysienie androgenowe-Subrina Recept Odpowiedz z cytatem
Siwe włosy warto przede wszystkim wzmocnić, żeby były lśniące i mocne Smile Dopiero takie podobają się laskom, tego jestem pewien. Trzeba więc działać póki czas. Ja stosuję odżywki i produkty doustne, na przykład revalid i powiem Wam, że widać różnicę!
malik

Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 6
Post 2011-10-17, 09:13  //  Łysienie androgenowe-Subrina Recept Odpowiedz z cytatem
Ja cierpię na ysienie androgenowe i od kilku lat sytuacja się pogarsza, mam coraz mniej włosów, są rzadkie i wyglądają jakby był z nimi jakiś problem, rozdwajają się, są suche, mimo, że używam odżywek po każdym myciu. Mam przez to straszne kompleksy, nie radzę sobie z tym, próbowałem paru specyfików, ale nie pomagały za bardzo, byłem u lekarza dwa razy, nurl+ie bardzo wiem już, w jaki sposób mogę sobie pomóc. Może macie jakieś rady?
kus_kus

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 30
Post 2014-05-31, 10:30  //  Łysienie androgenowe-Subrina Recept Odpowiedz z cytatem
niestety to jest dość spory problem, no i niestety, kosmetyki, maści, kremy, czy inne specyfiki nie zawsze pomagają. A czy myśleliście o przeszczepie? Jest bardzo dobra metoda safer, włosy wyglądają potem naturalnie, jakby któryś był zainteresowany polecam się wybrać do dermedu do dra Tomasza Mierzwińskiego
mikołajek

Dołączył: 01 Lis 2014
Posty: 1
Post 2014-11-01, 15:14  //  Łysienie androgenowe-Subrina Recept Odpowiedz z cytatem
Witajcie. Też jestem w gronie łysiejących. Włosy zacząłem tracić bardzo wcześnie. Wypróbowałem tysiące złotych środków, które niestety nie dawały rezultatów. Nie mogłem pogodzić się z moją łysinką więc szukałem dalej. Na którymś z forów dla łysiejących znalazłem zadowolonych użytkowników produktu "NR 07" Zakupiłem i stosuję od około trzech miesięcy. Dziś nie żałuje włosy zaczęły odrastać w miejscach gdzie wcześniej ich nie było. Jak na razie są jeszcze króciutkie, ale już niedługo będę mógł ściąć się na jeżyka bez łysych placków na głowie:-)
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-12-27, 21:50  //  Łysienie androgenowe-Subrina Recept Odpowiedz z cytatem
Łysienie dotyka wielu mężczyzn jedni to przyjmują ignorancko drudzy zaś przejmują się tym strasznie. Łysienie to nic strasznego jednak dla tych , którzy się bardzo przejmują to mogę polecić tąmetoda-sebola/ metodę. Dużo o niej czytałam i wiele facetów pisze, że jest świetna.
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2016-03-14, 20:24  //  Łysienie androgenowe-Subrina Recept Odpowiedz z cytatem
Kolego mów za siebie, że łysienie to nic strasznego. Ja tak nie uważam. O ile facet zbliża się do 50 to łysienie czy przerzedzenie włosów wydaje się być czymś normalnym. Jednak gdy chłopak ma 20 lat i czoło do połowy głowy, to ma z tego powodu kompleks i nie chce się z tym pogodzić. Szuka więc jakichkolwiek sposobów, aby włosy odrosły.
Kto próbował follixinu? Działa? Czy to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Opinie ma nawet dobre, tylko na ile sa one wiarygodne :/
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-01-26, 07:53  //  Łysienie androgenowe-Subrina Recept Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy jest sens samodzielnie kupować sobie takie środki na leczenie łysienia. NIe sądzicie,że o wiele sensowniejsze jest po prostu wybranie się do lekarza oraz poradzenie się jego jak leczyć tę chorobę?
Ogólnie sposobów jest sporo jak możecie sobie poczytać tutajL
http://androgenowe.net.pl/lysienie-androgenowe/sposoby-lysienie-androgenowe/

Leczenie obejjmuje:
dietę
pielęgnację
oraz zabiegi
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2019-10-15, 17:31  //  Łysienie androgenowe-Subrina Recept Odpowiedz z cytatem
Na łysienie androgenowe to raczej lekarstwa skutecznego nie ma. Zostaje peruka, w https://perukikielce.pl/ mają i męskie i to bardzo wysokiej jakości. Z włosów naturalnych, na kilka lat taka peruka może posłużyć. I można dowolnie stylizować te włosy, potem normalnie myć. Dobre rozwiązanie, kiedyś byłem przeciwny ale zobaczyłem na żywo i zmieniłem zdanie.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 339
Post 2022-11-29, 12:49  //  Łysienie androgenowe-Subrina Recept Odpowiedz z cytatem
Czy olejowanie poradzi sobie z wypadającymi włosami? Jeśli nie to warto przemyśleć suplementację witamin lub wizytę u lekarza. Jeśli kondycja włosów sienie poprawi zawsze można kupić również perukę. Jest duży wybór w https://perukikrakow.pl/peruka-radom/ Na stronie można więcej przeczytać o tym, czym się kierować w wyborze peruki.
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Łysienie androgenowe-Subrina Recept
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!