Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Łuszczyca leczenie

Łuszczyca leczenie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2019-05-28, 05:59  //  Łuszczyca leczenie Odpowiedz z cytatem
Jakie są najlepsze sposoby na leczenie łuszczycy i czy łuszczycę da się całkowicie wyleczyć?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2019-05-28, 11:22  //  Łuszczyca leczenie Odpowiedz z cytatem
Całkowicie się nie da z uwagi na to, że łuszczyca jest chorobą przewlekłą. Leczy się ją zarówno maściami jak i sterydami. . Większość chorych cierpi na łagodną lub umiarkowaną postać choroby, a więc stosowane leczenie również ograniczone jest do substancji łagodnych, które działaja jedynie w okolicy.

Warto jest ograniczać stres z uwagi na to, ze zmiany łuszczycowe pojawiają się jak człowiek jest poddenerwowany.Zmiany skórne są miejscem, o które powinno się uważać i leczyć. Skórę w tych obszarach łatwo podrażnić, ma ona dodatkowo tendencję do szybkiej utraty wody.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-01-24, 23:34  //  Łuszczyca leczenie Odpowiedz z cytatem
Łuszczycy nie da się wyleczyć ale można doprowadzić do remisji choroby odpowiednią pielęgnacją, stylem życia. Jak sama dostałam diagnozę to bardzo dużo dowiedziałam się na ten temat z bloga https://www.centrumluszczycy.pl/ . Zamawiam tam kosmetyki, dzięki nim opanowałam codzienną pielęgnację skóry. Kupiłam sobie zestaw od dr. Michaelsa. Nie był tani, ale u mnie sprawdza się wyjatkowo dobrze. Warto poza stosowaniem kosmetyków wypożyczyć specjalną lampę do fototerapii (koszt takiej przyjemności to jakieś 3 stówki na 3 tygodnie, ale połączenie tych dwóch rzeczy daje super efekty).
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2022-02-01, 00:22  //  Łuszczyca leczenie Odpowiedz z cytatem
Ajajajaj, współczuję. Może tutaj coś znajdziesz? https://longevitas.pl Problemy skórne to ogólnie lipa, jeśli chodzi o znalezienie dobrego lekarza. Ale wiem tez od kuzynki, ze czasami trzeba szukac pomocy u reumatologa, na serio. Spróbuj, powodzenia!
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Łuszczyca leczenie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!