Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie » Lotus grill - kto ma niech pisze opinie

Lotus grill - kto ma niech pisze opinie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Hannibal

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 64
Miasto: piękna nasza Polska cała
Post 2013-02-13, 14:29  //  Lotus grill - kto ma niech pisze opinie Odpowiedz z cytatem
hej zastanawiam się nad zakupem takiego małego grilla - który podobno nie dymi, można go używać w każdych warunkach, zabierać na wycieczki i tak dalej
niestety nie jest to tani sprzęt dlatego jak ktoś ma niech napisze jak to się sprawdza Smile
Reklamy
Bender

Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 65
Post 2013-02-25, 08:50  //  Lotu grill - kto ma niech pisze opinie Odpowiedz z cytatem
Strasznie drogi, wedlug mnie nie oplaca sie.
Hannibal

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 64
Miasto: piękna nasza Polska cała
Post 2013-05-21, 11:49  //  Lotus grill - kto ma niech pisze opinie Odpowiedz z cytatem
Fakt drogi, ale żonie bardzo się podobał więc kupiliśmy Very Happy
Musze przyznać że fajny gadżet, faktycznie prawie nie dymi i szybko się rozpala. a żona zadowolona bo można go myć w zmywarce Laughing
Leny

Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 1
Post 2015-06-16, 13:55  //  Lotus grill - kto ma niech pisze opinie Odpowiedz z cytatem
Ja również polecam Smile super sprawa jeśli chodzi o grillowanie przez cały rok Sam często używam go w domu i nic się nie dzieje, może i trochę kosztuje ale na pewno jest to sprzęt na lata Ja w tym roku dokupiłem jeszcze płytę barbecue
Na 100% polecam
Monster77

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 32
Post 2015-07-05, 11:51  //  Lotus grill - kto ma niech pisze opinie Odpowiedz z cytatem
Faktycznie drogi zakup. Chyba spojrzę łaskawszym okiem na inne grille choćby elektryczne. Jednak są dużo tańsze a muszę ciąć koszty Wink
manoko

Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 5
Post 2016-03-04, 14:41  //  Lotus grill - kto ma niech pisze opinie Odpowiedz z cytatem
Ja też mogę polecić Smile używam od roku czasu i zime przetrwaliśmy na nim bez konieczności przerywania sezonu grillowego. A dowiedzieliśmy się o nim kupując wyciskarkę w Krakowie.
Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie »  Lotus grill - kto ma niech pisze opinie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!