Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » Lost - to juz 5 sezon

Lost - to juz 5 sezon

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-02-15, 11:28  //  Lost - to juz 5 sezon Odpowiedz z cytatem
Oglądacie? Przyznam szczerze, że pierwsza i druga seria były dla mnie prawdziwym objawieniem. Jednak im dalej w las tym dziwniej i bardziej nużąco. Coraz częściej zastanawiam się na ile spójna jest ta historia. No bo nie bardzo wierzę, że scenariusz był tworzony na kilka sezonów do przodu. Nie było wiadomo przecież, że serial osiągnie taki sukces. Mam wrażenie, że kolejne sezony są pisane trochę na siłę i wszystko staje się pogmatwane ponad miarę.

lost 5.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  94.07 KB
 Odsłon:  57 raz(y)

lost 5.jpg

Reklamy
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-02-15, 13:34  //  Lost - to juz 5 sezon Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie to serial rozwija się w bardzo dobrym kierunku Smile Im bardziej skomplikowana staje się intryga tym lepiej. Serial wymaga coraz większego skupienia od widza Smile
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-02-18, 12:36  //  Lost - to juz 5 sezon Odpowiedz z cytatem
w TVp skonczyla sie chyba 5 seria ta co byla do niedawna? a ile ktos wie jest wszystkich w ogole na razie w usa w tv?
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2009-02-18, 12:58  //  Lost - to juz 5 sezon Odpowiedz z cytatem
W naszej publicznej kochanej telewizji skończyła się 4 seria. W USA leci właśnie 5 sezon. Chyba juz wyemitowali 5 odcinków. Zajawki które widziałem są niezłe. No ale to tylko zajawki. Ocenię jak zobaczę kilka odcinków.

A co do LOST to chyba ma będzie 6 serii.

Poniżej trailer sezonu 5

olo

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 147
Post 2009-04-07, 22:55  //  Lost - to juz 5 sezon Odpowiedz z cytatem
Jestem na 10 odcinku 5 sezonu i uroczyscie oswiadczam, ze panowie od scenariusza przegieli maksymalnie. Chyba nie mieli pomyslow i jak zwykle bywa - ukryli brak weny coraz bardziej pogmatwana fabula. Nie dziwie sie, ze sezon 5 ma najslabsza ogladalnosc z wszystkich dotychczasowych serii.
Szemron

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 10
Post 2010-01-06, 11:13  //  Lost - to juz 5 sezon Odpowiedz z cytatem
Obejrzałem wszystkie odcinki, które się dotąd ukazały i niestety - bardzo dobre są jedynie dwa pierwsze sezony. Każdy kolejny jest już ciut gorszy, ale to już jest normalka w serialach z USA. Tam się liczą tylko statystyki oglądalności, a to, że serial schodzi na psy, mało kogo interesuje. A szkoda.
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  Lost - to juz 5 sezon
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!