Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Lokata?

Lokata?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
mamakizio

Dołączył: 24 Lut 2016
Posty: 1
Post 2016-02-25, 14:20  //  Lokata? Odpowiedz z cytatem
Tak właśnie jest. Overnight jest dla firm. dzisiaj to lepiej w bezpieczne fundusze inwestycyjne włożyć oszczędności
Reklamy
Tobisz01

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 104
Post 2016-02-26, 10:20  //  Lokata? Odpowiedz z cytatem
Tak, to dla spółek. Lokata zakładana jest tylko na jedną noc, rano odsetki są już na koncie.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-04-06, 12:50  //  Lokata? Odpowiedz z cytatem
Dla mnie obecnie jedyną sensowną opcją jest lokata w złocie . Ewentualnie w monetach. Są obecnie w dobrych cenach.
Jest to bezpieczne bo jest to dobro namacalne. Monety możecie schować w domu, zakopać pod dębem Wink

Za to pieniądze to jedynie papierki, które w trakcie kryzysu sporo tracą.
namdu

Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 20
Post 2016-05-11, 07:20  //  Lokata? Odpowiedz z cytatem
Ja nie jestem za lokatami. Ich warunki z pozoru korzystne, w rezultacie wcale takie nie są. Poza tym jakby nie patrzeć to interes z bankiem. Wolałbym chyba lokować kasę w jakiś pewniejszych branżach. Np takich jak nieruchomości. Oczywiście to zależy jeszcze od regionu w jakim chciałoby się inwestować. Można zacząć od tańszych np. takich jak Kujawsko-Pomorskie i powoli, ale skrzętnie przenosić się na droższe rynki. Nieruchomości w Bydgoszczy wydają się opłacalne.
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2016-05-11, 16:34  //  Lokata? Odpowiedz z cytatem
Ta, szczególnie lokaty po bail-in Wink
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-11-23, 06:37  //  Lokata? Odpowiedz z cytatem
"Lokat obecnie jest cała masa. Najlepiej po prostu sobie je porównać. W sieci są zestawienia ofert lokat, tak wiec nie ma w tym niczego trudnego.
Najkorzystniejsze lokaty na dzień dzisiejszy oferuja:
nest bank
alior bank
idea bank

Każda na 4%"
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-12-20, 13:36  //  Lokata? Odpowiedz z cytatem
Nie lepiej jest założyć sobie konto oszczędnościowe? Stawiałbym obecnie włąśnie na to . Po pierwsze oprocentowania na kontach oszczędnościowych oraz na loktach praktycznie się ze sobą zrównały. Po drugie pieniadze na koncie oszczędnościowym nie są zamrożone. MOżna je wypłacić w praktycznie każdym momencie oraz nie obawiać się tego,że straci się oszczędności.
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2016-12-31, 12:01  //  Lokata? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz założyć lokatę, to koniecznie zobacz sobie na stronę moneye.pl Znajdziesz tam ranking lokat bankowych i z pewnościa wybierzesz dla siebie najlepszą opcję.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-01-05, 06:59  //  Lokata? Odpowiedz z cytatem
Zastanawiałem sie nad tym aby zainwestować w złoto. Z drugiej strony nie wiem w sumie gdzie miałbym to zloto trzymać. Trzeba bedzie sie chyba zastanowić nad założeniem w domu sejfu Wink

Obecnie stawiam raczej na lokaty ( szczególnie,ze nie mam aż takich dużych oszczędności aby kupić coś konkretnego i jednoczęsnie nie takich małych aby trzymac to w domu czy tracić na zwykłym koncie).
Dobrą promocję na lokaty ma obecnie Smart bank
https://www.nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

Jest to lokata witaj oprocentowana na 4% w skali roku. Dla nowych klientów .
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-05-18, 17:10  //  Lokata? Odpowiedz z cytatem
Złoto jest zawsze dobrym miejscem do ulokowania swoich oszczędności! Niestety nie zawsze mamy miejsce gdzie je trzymać Smile Ostatnio jak szukałam informacji na temat najbardziej korzystnej lokaty natrafiłam na bardzo ciekawy ranking: https://najlepszelokaty.pl/ Jakbyś nie wiedziała na jaką lokatę się zdecydować - to zapraszam tutaj Smile
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Lokata? Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!