Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Lista kobiet, z ktorymi sie spalo...

Lista kobiet, z ktorymi sie spalo...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Stupidotta

Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 3
Post 2012-03-10, 11:02  //  Lista kobiet, z ktorymi sie spalo... Odpowiedz z cytatem
Dlaczego niektorzy faceci robia listy kobiet z ktorymi spali???
Poznalam juz dwoch takich, którzy mieli listę Z NUMERKAMI !!
Widać, ze ilośc partnerek jest dla nich bardzo ważna.
Ale dlaczego? czego im brakuje? Co oni maja za problem albo kompleks?
Co sądzicie o takich facetach?
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-03-10, 14:39  //  Lista kobiet, z ktorymi sie spalo... Odpowiedz z cytatem
nic, jeden zbiera znaczki, drugi puszki po piwie, a trzeci lubi sobie zapisywac swoje zdobycze, to tradycja w genach meskich od tysiacleci, kiedys stawialo sie kreseczki w jaskini, polujacy tak samo zdobia sciany trofeami upolowanych jeleni, a inni we wspolczesnych czasach zapisuja sobie laski dla podbudowania wlasnego ego w notesie, tak juz maja szowinistyczni faceci typowi, jak ci to sie nie podoba, to szukaj w bibliotekach typowego romantyka co liczy róże zamiast dziewczyn i juz
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-03-10, 17:59  //  Lista kobiet, z ktorymi sie spalo... Odpowiedz z cytatem
U mnie wsrod znajomych nikt nie ma takiej listy, wiec poprostu mialas pecha ze trafilas na takich dziwakow.
Stupidotta

Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 3
Post 2012-03-10, 18:17  //  Lista kobiet, z ktorymi sie spalo... Odpowiedz z cytatem
Wiec jednak nie tylko ja jedna uważam, ze to dziwaczne...
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-03-10, 23:40  //  Lista kobiet, z ktorymi sie spalo... Odpowiedz z cytatem
no pewnie ze nie jedyna, 99,99% kobiet uwaza tak samo to chyba logiczne, bo zadna kobieta nie lubi sie znajdowac na takich listach Smile niestety jak juz pisalem wyzej mozna to okreslic niepoprawne czy nawet chamskie itd itp, ale nie dziwaczne, tak sie dzieje od tysiacleci tylko zmienia forme zapisu Smile
Stupidotta

Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 3
Post 2012-03-12, 14:31  //  Lista kobiet, z ktorymi sie spalo... Odpowiedz z cytatem
Ja rozumiem, ze facet szczyci sie atrakcyjna partnerka.
Piękna, inteligentna kobieta u boku na pewno potrafi podbudowac ego mężczyzny. Z reszta na odwrót to tez działa.
Ale lista z 200 latwymi latawicami, które idą z każdym...
Czy to coś, czym można sie szczycić?

W moim przykrym przypadku Smile było tak, ze ten facet miał kompleks ze względu na wielkość (a raczej małość) swojego członka i podejrzewam, ze rekompensowal go zaliczajac jak najwieksza ilością partnerek.
Jego sprawa, gdyby nie krzywdził tym kobiet.

Szkoda mi go, biedaczek.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-03-13, 01:13  //  Lista kobiet, z ktorymi sie spalo... Odpowiedz z cytatem
a kto powiedzial ze lista 200 lasek to musi byc lista latawic latwych? moze to byc lista prawdziwych super zdobyczy, roznie bywa Smile
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Lista kobiet, z ktorymi sie spalo...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!