Forum Banzaj.pl » Hazard » Lepiej pograć w bilarda lub gdzies wyjechać

Lepiej pograć w bilarda lub gdzies wyjechać

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
AgaB

Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 3
Post 2014-01-12, 10:23  //  Lepiej pograć w bilarda lub gdzies wyjechać Odpowiedz z cytatem
Pozdrawiam. Znam ludzi- co przegrali pieniądze w pokera i to nie małe. Hazard wciąga i działa jak narkotyk. lepiej wybrać się w zagraniczna podróż. Wypocząć chociażby!!!!!!
Reklamy
Romek

Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 12
Post 2014-01-14, 13:49  //  Lepiej pograć w bilarda lub gdzies wyjechać Odpowiedz z cytatem
Lepiej? Zależy dla kogo lepiej...
Piotr80

Dołączył: 21 Lut 2014
Posty: 2
Post 2014-02-21, 19:25  //  Lepiej pograć w bilarda lub gdzies wyjechać Odpowiedz z cytatem
Ale żeby wybrać się w zagraniczną podróż to trzeba mieć pieniądze :p - do hazardu też, ale tutaj jest szansa na wygraną - nie mówię, że hazard jest dobry, bo nie jest chyba że ktoś umie grać Wink
andrew89

Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 5
Miasto: Warszawa
Post 2014-04-02, 12:32  //  Lepiej pograć w bilarda lub gdzies wyjechać Odpowiedz z cytatem
hazard to adrenalina i pokusa pieniądza, dlatego tak kusi, ludzie szukają adrenaliny
tomasss

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 8
Post 2014-10-27, 13:46  //  Lepiej pograć w bilarda lub gdzies wyjechać Odpowiedz z cytatem
Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. O ile ktoś traktuje hazard jako zabawę to nie widzę w tym nic złego. Znam też takich, którzy stracili wszystko bo próbowali się na nim dorobić. To już głupota...
Arkadiusz35

Dołączył: 29 Paź 2014
Posty: 15
Post 2014-10-29, 09:38  //  Lepiej pograć w bilarda lub gdzies wyjechać Odpowiedz z cytatem
W pokera, jeśli jesteś niedoświadczonym graczem, możesz uczyć się w internecie na platformach, które zamiast pieniędzy proponują grę za wirtualne żetony. Pograj z rok, dwa tam i dopiero, kiedy zauważysz, że z niskiego pułapu np. 1000 wirtualnych dol. udało ci się wygrać z 1M lub więcej, myśl na poważnie o grze za realne pieniądze. Wtedy będziesz mógł zobaczyć, jak to jest w realu. Inne emocje, większa adrenalina, poważniejsi gracze i wiele wrażeń. Wycieczka wycieczką. Jeżeli masz oszczędności i zastanawiasz się, czy ulokować je w pokera czy w wypoczynek - odpowiem - wypoczynek! Jeżeli stać cię na wycieczkę i pokera, dlaczego nie miałbyś zagrać w pokera? Smile
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2014-11-04, 18:12  //  Lepiej pograć w bilarda lub gdzies wyjechać Odpowiedz z cytatem
Mój znajomy skutecznie wyleczył się z pokera gdy przegrał swoją wypłatę.
serafinn

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 18
Post 2014-11-23, 12:23  //  Lepiej pograć w bilarda lub gdzies wyjechać Odpowiedz z cytatem
Ja nie rozumiem zakazywania hazardu w Polsce (ta głośna ustawa o jednorękich bandytach i grze w pokera) kiedy ta samo uzależnia alkohol i fajki.. Każdy ma swój rozum, od wszystkiego można się uzależnić ale nie karzmy całego społeczeństwa, chyba żyjemy w wolnym kraju? podobno..
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-04-13, 20:30  //  Lepiej pograć w bilarda lub gdzies wyjechać Odpowiedz z cytatem
Ja bardzo lubię podróżować teraz chciałabym jechać do Belgii. Wiecie jaka firma ma przewozy-Belgia-Polska?
Karlof82

Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 27
Post 2015-05-05, 14:28  //  Lepiej pograć w bilarda lub gdzies wyjechać Odpowiedz z cytatem
serafinn napisał: Ja nie rozumiem zakazywania hazardu w Polsce (ta głośna ustawa o jednorękich bandytach i grze w pokera) kiedy ta samo uzależnia alkohol i fajki.. Każdy ma swój rozum, od wszystkiego można się uzależnić ale nie karzmy całego społeczeństwa, chyba żyjemy w wolnym kraju? podobno..


Ludzie czasem z wolnością sobie nie radzą i nie mają pojęcia co wtedy ze sobą zrobić. Akurat hazard jest tego najlepszym przykładem. Gorzej, że hazardziści zwykle wciągają w to innych, rodziny, przyjaciół...a potem jest nagle za późno. Zdecydowanie jestem za regulacjami tego typu "rozrywek".
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-07-02, 11:23  //  Lepiej pograć w bilarda lub gdzies wyjechać Odpowiedz z cytatem
Dajcie spokój. Po co robić dodatkowe zakazy. W USA jakoś sobie radzą.
Forum Banzaj.pl » Hazard »  Lepiej pograć w bilarda lub gdzies wyjechać
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!