Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Leczenie kanałowe zebów w Krakowie

Leczenie kanałowe zebów w Krakowie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2023-01-12, 08:55  //  Leczenie kanałowe zebów w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Gdzie polecicie zapisanie się na leczenie kanałowe zębów w Krakowie? Niestety ale muszę się wybrac. Bardzo się obawiam bólu.
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2023-01-12, 10:27  //  Leczenie kanałowe zebów w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Wiem, zę to marne pocieszenie, ale w wielu gabinetach obecnie mają dobre znieczulenia. Powinnaś znaleźć gabinet, w którym leczenie nie jest bolesne. Sam obecnie chodzę do gabinetu na Krasickiego (do doktor Świątkowskiej) i jestem zadowolony. Leczenie stomatologiczne prowadzone jest tam bezpiecznie, jak również calkowicie bezboleśnie. NIe ma problemow z zapisaniem sie na wizytę, cenowo równiez nie jest tak źle jak na Kraków : https://stomatologiaswiatkowska.pl/leczenie-kanalowe/
Podoba mi się również to, że nie trzeba długo czekać na przyjęcie. Człówiek wchodzi dokładnie o tej godzinie, na którą jest zapisany.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Leczenie kanałowe zebów w Krakowie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!