Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Post 2018-07-04, 09:22  //  Leczenie kanałowe Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś miał moze leczenie kanałowe zeba? Ile trwa i na jaki ból trzeba się nastawić?
Reklamy
error

Post 2018-07-05, 05:57  //  Leczenie kanałowe Odpowiedz z cytatem
Leczenie kanałowe nie boli. Musisz sobie to uświadomić. A jak boli to znaczy, ze lekarz nie zna sie na tym co robi oraz leczenie zostało przeprowadzone nieprawidłowo. Aktualnie mamy takie mozliwości znieczuleń, ze to nie ma prawa boleć:
http://chirurg-plastyczny.com.pl/ile-trwa-endodoncja/

Poczytaj sobie. Doświadczony stomatolog nie będzie musiał stosować zatrucia zebów i leczenie kanałowe może trwać bardzo krótko. Zaledwie jeden dzień.
Banzaizycie

Post 2018-12-09, 23:28  //  Leczenie kanałowe Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy jeszcze pamietacie czasy swojej szkoly .. jak sobie przeanalizuje to wszystko to poziom stomatologii byl na bardzo niskim poziomie. Az sie dziwie nie dziwie ze musialem poprawiac po nich dosc duzo zebow. Najbardziej jednak rozbrajal mnie sprzet i to borowanie na ktorym zatrzymywalo sie momentami wiertlo Smile Teraz na cale szczescie wszystko wyglada o niebo lepiej. Jednak gdy juz mowimy o leczeniu kanalowym to tez trzeba wybrac sie do odpowiedniego specjalisty. Kiedys robilem w jednymz z lokalnych gabinetow .. po roku okazalo sie, ze zab jest ponownie do robienia poniewaz nie zostal wypelniony jeden z kanalow. Nie ma sie co dziwic jak pan dentysta nawet nie dysponowal aparatura do zrobienia zdjecia renten zeba. Od tamtego czasu chodze prywatnie do zupelnie innego miejsca .. u mnie w miescie otworzyli nowa placowke Enel-Med - cm.enel.pl/stomatologia/cennik/ gdzie maja dzial stomatologii. Na miejscu jest wszystki potrzebny sprzet .. jakosc uslug bez porownania.
borowik

Post 2020-02-18, 14:54  //  Leczenie kanałowe Odpowiedz z cytatem
Nie masz się co nastawiać na ból, bo kanałowe nie boli. No, chyba, ze robi to jakiś partacz albo student który się uczy xD Jak masz niedaleko, to Flodental w podwarszawskich Ząbkach mogę polecić z pełną odpowiedzialnością.
sylwia4012

Post 2020-07-01, 15:44  //  Leczenie kanałowe Odpowiedz z cytatem
Mnie jakiś czas temu leczenie kanałowe wykonywał dentysta olsztyn i wszystko było przeprowadzone bezboleśnie!
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Leczenie kanałowe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Sport

W dziale Lifestyle