Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe » Lato nowym prezesem PZPN

Lato nowym prezesem PZPN

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2008-10-31, 08:59  //  Lato nowym prezesem PZPN Odpowiedz z cytatem
Jaki był Listkiewicz tak był ale jednego odmówić mu nie można było - w świecie FIFA i UEFA postacią jest bardzo znaną i poważaną. A Lato? Piłkarz genialny - kłopot w tym, że było to kilkadziesiąt lat temu. Jakim jest działaczem pokazał w Stali Mielec. Jako senator SLD zasłynął tym, że był najmniej aktywnym senatorem. Najwidoczniej za wiele nie miał do powiedzenia. A teraz prezes PZPN. Beton w natarciu. Bezmyślny w dodatku. Kilka godzin po wyborze w programie M. Olejnik prosto z mostu strzelił, że Euro można zorganizować z Niemcami. Boniek po chwili sprowadził go na ziemię ale news poszedł w świat. Brawo działacze terenowi. Jesteśmy z Was dumni Smile
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2008-10-31, 09:49  //  Lato nowym prezesem PZPN Odpowiedz z cytatem
Mamy Lato a wkrótce przyjdzie zima... Takie jest moje zdanie. Mam nadzieję, że się mylę.
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2008-10-31, 11:10  //  Lato nowym prezesem PZPN Odpowiedz z cytatem
hehe.. niezłe jaja.

A tutaj próbka "możliwości" Grzesia Lato na arenie międzynarodowej Smile Angielski i zachowanie pełen wypas Smile

S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2008-10-31, 13:43  //  Lato nowym prezesem PZPN Odpowiedz z cytatem
masakra, Lato jest ze starej kliki wiec nic sie nie zmieni Sad
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2008-11-02, 08:50  //  Lato nowym prezesem PZPN Odpowiedz z cytatem
Jak na mój gust namiaścił Lato sam Listkiewicz - ot taka marionetka, którą łatwo będzie sterować i za której "rządów" ludzie zatęsknią za Listkiem.

Boniek to przecież tylko i wyłącznie zagrożenie dla Listkiewicza - światowiec, przyjaciel Platiniego. Prezesura w PZPN tylko by wzmocniła jego pozycję.
Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe »  Lato nowym prezesem PZPN
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!