Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Laptop do gier

Laptop do gier

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2021-11-04, 11:07  //  Laptop do gier Odpowiedz z cytatem
Cześć. Planuję kupić laptop typowo do gier. (17 cali) Ostatnio trochę nie śledzę jak wygląda rynek kart, procesorów jak i cen.. jak możecie coś doradzić tak do około 10k zł byłbym wdzięczny. Do tej pory byłem w stajni MSI i fajnie jakby to był model od nich, chociaż nie wykluczam wzięcia czegoś innego. Dzięki.
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2021-11-04, 12:00  //  Laptop do gier Odpowiedz z cytatem
ja bym nie polecał MSI bo zawiasy ci strzelą na 100% najczęstsza usterka w laptopach msi, sam się o tym przekonałem wydałem na lapka 8600zł, w ciągu roku padły mi oba po 3 latach 400zł jeden, chyba że wyrwiesz z palmrestem to 1000+ albo uszkodzisz matryce to tak samo 1000+, choć mój lapek chodzi już 3,5roku katując go w najnowsze gry działa jak nowy, żadnych spadków wydajności nie ma. Ogólnie niezłe zniżki na lapki ostatnio miał https://coupondojo.pl/kupony-rabatowe/omegasoftpl
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 340
Post 2022-10-05, 22:16  //  Laptop do gier Odpowiedz z cytatem
Sporo osób ma sprzęty od Apple i raczej sobie chwalą, nic dziwnego , one są naprawdę dobre. Choć i im zdarzają się awarie, w razie gdyby się to wydarzyło np. potrzebna byłaby wymiana baterii MacBook Air to pamiętajcie, korzystajcie z serwisów, które specjalizują się w naprawie apple
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Laptop do gier
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!