Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » laptop dell

laptop dell

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
markowCRT

Post 2017-12-15, 12:09  //  laptop dell Odpowiedz z cytatem
Co sadzicie o tej marce laptopów? Teść szuka jakiegos lapka, głównie na nim ogląda yt, jakieś transmisje i przegląda neta.
Reklamy
zaspany57

Post 2018-01-10, 17:09  //  laptop dell Odpowiedz z cytatem
Ja zdecydowanie wolę Lenovo, pracuję na nim i jestem zadowolony. Można skorzystać z leasingu i jako osoba prywatna spłacać raty i na końcu dokonać wykupu. jak dla mnie to świetna oferta bo nie muszę wykładać całej kwoty na raz.
Rafal

Post 2018-01-10, 19:56  //  laptop dell Odpowiedz z cytatem
Mam Della. Polecam markę.
tomekmoskwicz

Post 2018-09-13, 08:24  //  laptop dell Odpowiedz z cytatem
No właśnie też mnie interesuję PC-et Dell, ale one są takie drogie. No ale z drugiej strony jakość się trochę ceni.
fleszyn

Post 2018-09-13, 11:28  //  laptop dell Odpowiedz z cytatem
Proponuję sprawdzić sobie jeszcze poleasingowe laptopy od Dell czy Lenovo - to są dwie firmy, które mają rozbudowaną linię biznesowych laptopów.
Poleasingowe można kupić za stosunkowo niewielkie pieniądze, są przy tym zaawansowane pod względem technicznym.
Proponuję sprawdzić np w Pro4IT - mają tam dosyć duży wybór poleasingowych laptopów i pc-tów. Rzuć jeszcze tutaj okiem: https://pro4it.pl/m/47/laptopy-dell
delmen

Post 2018-09-19, 11:20  //  laptop dell Odpowiedz z cytatem
Szczerze? każdy producent ma dobre modele i to parametry tak naprawdę się liczą a nie marka. Ja jak wybieram laptop to nie patrzę na to czy to dell czy asus czy lenovo tylko co ma w środku. Oczywiście ważne do czego laptopa zamierzam używać bo inne mam wymagania jak ma to być sprzęt do pracy a inne na użytek domowy do gier itp. Przede wszystkim ważny jest procesor https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-jaki-procesor-do-gier-a-jaki-do-pracy.bhtml potem karta graficzna, wielkość ekranu, system.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  laptop dell
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dumbo w pierwszym pełnym zwiastunie

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja