Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Laptop biznesowy - jaki wybrać?

Laptop biznesowy - jaki wybrać?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2017-07-29, 11:11  //  Laptop biznesowy - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
Szukam laptopa, który sprawdziłby się przy codziennych obowiązkach (dużo pracuję w edytorach tekstów i arkuszach kalkulacyjnych). Czy moglibyście mi jakiegoś polecić?
Reklamy
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2017-07-30, 09:26  //  Laptop biznesowy - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
Dell e są wytrzymałe, bardzo popularne w firmach, bo trwałe i niezawdone, tylko wizualnie średnio Wink za to ładne są macbooki i sony vaio, a jednoczesnie bardzo szybkie. Do dameych biorowyh programów nie jest potrzebna jakaś mocna konfiguracja.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-10-28, 18:58  //  Laptop biznesowy - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
HP robi niezłe sprzęty, sam od niedawna posiadam takiego hapeka hp-envy-15-as100nw-x9y98ea działa bardzo dobrze, nic się nie zawiesza, a trochę potestowałem tych programów i gier Wink dla mnie jest w porządku
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-12-03, 07:13  //  Laptop biznesowy - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
możesz skorzystać z leasingu, spłacasz raty a na końcu dokonujesz wykupu. Dla mnie na chwilę obecną to najlepsza opcja. Zbliżają się święta i wydatków nie brakuje. A skorzystałem z kalkulatora na stronie i raty nie są wysokie. To oczywiście zależy na co się zdecydujesz.
Dobrze że te oferty są tez dostępne dla osób indywidualnych a nie tylko dla firm.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-05-01, 22:58  //  Laptop biznesowy - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
Jak szukacie komputera dla grafika to polecam zobaczyć na stronie https://www.oleole.pl/artykuly/wszystkie/artykul-jaki-komputer-dla-grafika-kupic-.bhtml na jakie parametry warto patrzeć. W ten sposób możecie znaleźć konkretne modele godne polecenia w które warto zainwestować. Laptop dla grafika to za mało, w tym zawodzie trzeba postawić na wysokiej klasy komputer.
lucky25

Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 133
Post 2021-07-16, 20:58  //  Laptop biznesowy - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
Do pracy możesz wybrać nawet jakiś model poleasingowy. Jest sporo ofert w sieci na takie laptopy np. https://sklep.precio.pl/pl/c/Laptopy-poleasingowe/28
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 341
Post 2023-12-01, 18:03  //  Laptop biznesowy - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
W Selkea proces odkupu komputerów zaczyna się od audytu technicznego, który określa wartość sprzętu. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz uczciwą cenę. Zobacz więcej na https://selkea.pl/odkup-komputerow. Zastanów się, czy to dla Ciebie dobra opcja.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Laptop biznesowy - jaki wybrać?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!