Forum Banzaj.pl » Hydepark » Kursy w szkołach językowych

Kursy w szkołach językowych

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
wolf133

Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 6
Post 2014-11-14, 11:38  //  Kursy w szkołach językowych Odpowiedz z cytatem
Co sądzicie? Chcę się zapisać, ale nie wiem jaki kurs wybrać i w sumie waham się czy w ogóle warto. Są tu jacyś doświadczeni w tym temacie?
Reklamy
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2014-11-26, 07:39  //  Kursy w szkołach językowych Odpowiedz z cytatem
Jeżeli nie umiesz języka lub słabo się nim posługujesz, to na pewno warto się zapisać. Szkół jest bardzo dużo, możliwości także - kurs stacjonarny, online, itd.
vic

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 9
Post 2015-01-05, 19:45  //  Kursy w szkołach językowych Odpowiedz z cytatem
Jeśli kurs to tylko z native speakerami są to osoby, które po polsku nie rozmawiają, takie kursy są w We’ll Language Communications
wanda99

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 36
Post 2015-02-16, 11:41  //  Kursy w szkołach językowych Odpowiedz z cytatem
No najpierw musisz określić jaki język Cię interesuje ;p Potem jaka forma - konwersatorium (polecam na wyższym poziomie językowego wtajemniczenia - B2-C2), nauka od podstaw, język specjalistyczny (np. biznesowy, medyczny, prawniczy). Zanim zdecydujesz się na kurs w szkole językowej przeczytaj opinie o niej lub popytaj znajomych, dowiedź się ile godzin obejmuje kurs, jak liczne są grupy oraz czy po jego ukończeniu można w szkole przystąpić do egzaminu, aby uzyskać certyfikat).

Teraz raczej ciężko Ci będzie dołączyć do jakiegoś kursu. Zwykle zaczynają się we wrześniu/październiku, lub jakoś w czerwcu/lipcu (wakacyjne), ale warto na nie iść zwłaszcza jeśli w szkole prowadzą zajęcia native speakerzy Smile
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Kursy w szkołach językowych
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!