Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Kurs Euro :(

Kurs Euro :(

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-02-16, 15:27  //  Kurs Euro :( Odpowiedz z cytatem
no i jakas masakra, juz po 4,78 Sad tu pisza ze bedzie po 3,5 za chwile, tam ze po 6zl i co tu robic, jak ja mam kredyt w Euro.. ani auta kupic z zagranicy ani nic Sad

rzuccie jakies linki do fachowych wypowiedzi jak traficie pliz
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-02-16, 18:54  //  Kurs Euro :( Odpowiedz z cytatem
Spekulacja na calego. Caly region wschodni wschodzacy traci na walutach - efekt kryzysu finansowego ale zlotowka traci stosunkowo wiecej a gospodarka jest w lepszej kondycji, niz wielu innych panstw z regionu. Ewidentnie spekuluja na zachodzie nasza waluta. A do kiedy to potrwa? Trudno wyrokowac. Ja nie wierze ze moze jeszcze dlugo isc do gory bo jak tak dalej pojdzie to znajda sie kupcy na nasza walute i wahadelko pojdzie w druga strone.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-02-16, 22:45  //  Kurs Euro :( Odpowiedz z cytatem
dzis w teleexpresie siakis madry Pan twierdzil, ze Euro w kwietniu bedzie kosztowac 5,5-6zł...
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2009-02-16, 23:54  //  Kurs Euro :( Odpowiedz z cytatem
Tak jak 1,5 roku temu krzyczeli ze przecietne mieszkania beda kosztowac 12 tysi za metr.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-02-17, 01:08  //  Kurs Euro :( Odpowiedz z cytatem
i mieli racje juz tak w wawie bylo.. Sad shit...
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-02-18, 13:05  //  Kurs Euro :( Odpowiedz z cytatem
Rząd zapowiedział, że będzie bronił kursu złotówki przy 5zł za Euro. Ciekawe kiedy spekulanci przetestują tą zapowiedź. Już bardzo niewiele brakuje do tej granicy.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-03-03, 15:36  //  Kurs Euro :( Odpowiedz z cytatem
Przedstawiciele banku Goldman Sachs, odpowiedzialni za Europę Środkowo-Wschodnią, zapewnili we wtorek ministra skarbu Aleksandra Grada, że bank nie spekulował polską walutą - powiedział PAP rzecznik MSP Maciej Wewiór. Jeden z członków zarządu banku wyraził również żal z powodu zaistniałej sytuacji, w wyniku której polski złoty znacznie stracił na wartości.

Normalnie śmiać mi się chce, gdy czytam takie informacje. Szczególnie w świetle wcześniejszych informacji, że Goldan Sachs kończy grę na osłabienie złotówki i chwali się wypracowanym w ten sposób 8% zyskiem.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-03-17, 11:36  //  Kurs Euro :( Odpowiedz z cytatem
No i mamy euro po 4,45zł. Ciekawe czy zawirowania walutowe sa juz za nami i czeka nas stabilizacja i ewentualny delikatny zjazd walut w stosunku do złotówki?


W sumie, tak sobie myśle... By wyrobić sobie zdanie czy zlotowka jest niedowartosciowana czy wrecz przeciwnie nie trzeba czytac analiz ekonomistow tylko smignac na przygraniczne bazary. Jezeli klebia sie tam tlumy obcokrajowcow kupujac co popadnie to chyba znaczy to ze cos jest nie tak ze zlotowka.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Kurs Euro :(
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!