Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Kupujecie firmowe ciuchy

Kupujecie firmowe ciuchy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Post 2018-02-28, 07:38  //  Kupujecie firmowe ciuchy Odpowiedz z cytatem
Jak jest z Wami? Czy zdarza się Wam kupować firmowe ubrania?
Reklamy
riddle

Post 2018-02-28, 08:11  //  Kupujecie firmowe ciuchy Odpowiedz z cytatem
W autoryzowanych sklepach. Nie kupuję od jakiegoś czasu na allegro bo już raz się naciąłem na buty, które były ewidentną podróbka ( wcale tak mało nie kosztowały). Na szczęscie udało się je zwrócic chociaż sprzedawca do konca się nie przyznał , ze to podroba ( wiedziałem bo miałem ten sam model w  domu tyle,że w innym kolorze i mogłem sobie to łatwo podrównać).
Ewentualnie idę stacjonarnie. I kupuję to co widzę. 
http://fitrepublic.pl/markowa-odziez-sportowa/
krawczyk

Post 2018-06-01, 07:05  //  Kupujecie firmowe ciuchy Odpowiedz z cytatem
error napisał: Jak jest z Wami? Czy zdarza się Wam kupować firmowe ubrania?

Jasne,ze tak. Kilka firm jakie lubię:
mango
reserved
diverse

Najczęściej zamawiam w promocjach bo wtedy są najlepsze ceny na ich ubrania. Zdarza mi się równiez kupować coś niefirmowego Polecam zajrzeć sobie na przykłąd do hurtowni ubrań openwear. Jest niedrogo a ciuchy również dobrej jakości. https://www.openwear.pl/
Algo

Post 2019-04-15, 14:02  //  Kupujecie firmowe ciuchy Odpowiedz z cytatem
Zależy. Lubię firmowe ciuchy, ale też bez większej przesady. Czasami warto kupić coś klasycznego bez wielkiego logo Wink
fleszyn

Post 2019-04-24, 12:14  //  Kupujecie firmowe ciuchy Odpowiedz z cytatem
Algo napisał: Zależy. Lubię firmowe ciuchy, ale też bez większej przesady. Czasami warto kupić coś klasycznego bez wielkiego logo Wink

Bo w ubraniach firmowych nie chodzi o logo, no chyba, ze ktoś kupuje sobie takie ubrania jedynie dla lansu, Ale o to, ze ubrania takie zwykle sa o wiele lepiej wykonane niż tanie ciuchy produkcji chińskiej jakie można dostać na bazarku. Nie obchodzi mnie logo, nie lubię się nim absolutnie afiszować, ale w firmowych butach lepiej mi się chodzi czy biega. Poza tym mam pewność, ze raczej nie rozpadną sie po kilku miesiącach.

Polecam polować szczególnie na promocje w sieci bo dzięki temu firmowe ciuchy czy buty można kupić o wiele taniej, szczegolnie jeśli chodzi o ubrania sportowe:
https://www.dobiegania.pl

Zerknijcie sobie tutaj. W sklepie obecnie mają bardzo dobre zniżki na tego typu ciuchy czy buty.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Kupujecie firmowe ciuchy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Godzilla: King of the Monsters w ostatecznym zwiastunie

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech