Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » kupno mieszkania w lodzi

kupno mieszkania w lodzi

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
stanczop

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 10
Post 2013-09-27, 19:39  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
chcialem zakupic mieszkanie w Lodzi na wynajm blisko centrum zeby miec chetnych ,nie bardzo znam to miasto ale musze miec pewnosc ze kupuje mieszkanie od solidnego dewelopera
Reklamy
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2013-09-28, 15:40  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
jeśli chcesz kupić to tylko blisko centrum, Piotrkowska i okolice, rozejrzyj się czy tam nie mają ciekawych ofert bo na pewno łatwo będzie wynająć
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2013-09-29, 09:29  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
Piotrkowska to najsławniejsza ulica w Lodzi, wiec jak planujesz tam zakup mieszkania licz sie z duzym wydatkiem.
Manson

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 4
Post 2013-10-01, 11:10  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
Do tego koszt - 6-8 tys. za m2 w centrum za mieszkanie w stanie deweloperskim.
kaya

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 13
Post 2013-10-17, 13:13  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
W Łodzi można kupić niedrogie mieszkanie na Osiedlu Centrum II, lokalizacja tego osiedla jest bardzo dobra, infrastruktura także, a JWC znany jest z dobrych cen więc też warto się rozejrzeć.
mariolka3

Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 1
Post 2013-10-31, 17:00  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
Ja polecam szukać meiszkań za pomc stron, które mają duże bazy danych.

Ponadto istnieje mozliwość konsultacji z doradcą, więc zapewne odpowiednio pwoienien doradzić, które inwestycje są godne zakupienia Smile
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2013-11-08, 20:00  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
Wszystkie inwestycje JWC są godne uwagi, jest to doświadczony developer. Na osiedlu Centrum II mieszkanie kupiła moja przyjaciółka, która jest bardzo zadowolona, kameralna zabudowa, bogata infrastruktura społeczna i usługowo-handlowej, rozbudowanej sieci komunikacyjnej.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2013-11-08, 20:18  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
wezcie juz przestancie spamowac tym JWC
Maciek_k

Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 11
Miasto: Szczukwin
Post 2013-12-11, 14:29  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Łodzi. Mieszkam w okolicy. Jakie rewiry polecacie?
misha

Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 1
Post 2014-01-30, 15:29  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
Polecam portal nieruchomościowy dompress.pl Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce Łódź i pokaże Ci wszystkie inwestycje deweloperów w tym mieście wraz z cenami;)
pkropka

Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 1
Post 2014-03-11, 14:40  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
Ja proponuję każdemu zajrzenie na stronę Biura Nieruchomości Certus, mają tam bardzo fajne oferty, dysponują mieszkaniami w różnej cenie oraz wielkości.
karol45

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 1
Post 2014-04-24, 09:08  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
Możesz także przejrzeć stronę infoinwest.pl tam zaprezentowane są planowane inwestycje w różnych miastach w Polsce, może akurat coś znajdziesz dla siebie i zdecydujesz się zainwestować Smile
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2014-06-09, 12:05  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
Ceny na Piotrkowskiej są ciekawe, ale jeśli planujesz potem wynająć mieszkanie, to z pewnością ci się inwestycja zwróci. Tylko jeśli stan deweloperski, to musisz liczyć się z kolejnymi wydatkami na wykończenie mieszkania i jego umeblowanie. No chyba, ze najemcy sami będą je sobie meblowaćSmile Ja akurat nie mam funduszy na taką inwestycję i dlatego musiałabym zaciągnąć kredyt. Dużo piszą o tym na comperia.pl. Oczywiście jeśli być kupił mieszkanie w projekcie MDM to nie możesz go wynajmować.
KrzysiekW

Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 3
Post 2014-07-02, 11:53  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
Może poszukaj w serwisach ogłoszeniowych w sieci? Ja tak znalazlem poprzednie mieszkanie na wynajem.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2014-07-25, 05:58  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
ja polecam wyszukiwarkę ihouse mieszkanie mają dużo ofert z całego kraju, w bardzo przyzwoitych cenach, można znaleźć na prawdę coś fajnego, warto tam zajrzeć, my skorzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.
MariannaS

Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 2
Post 2015-01-29, 11:56  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak to wygląda w łodzi ale ja wynajmuję mieszkanie w Warszawie. Jeśli ma się w coś zainwestować to najlepiej w mieszkanie Smile

Mogę polecić dobrego dordcę z home brokera z łodzi, który pomógł mi kupić mieszkanie dla syna, bo znalazł tam pracę i dziewczynę. Ja mieszkam aktualnie w Warszawie więc na odległość ciężko było mi szukać mieszkania a Pan Dawid Dąbrowski za mnie praktycznie wszystko załatwił. Wzięłam też mały kredyt z większym wkładem własnym żeby w razie czego syn nie musiał spłacać.

Jeśli potrzeba więcej informacji to proszę pytać
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2015-03-23, 08:20  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
Jest znacznie taniej niż było, okazje są, Rynek czeka na kasę i zainteresowanie, bo jednak Łódź przez ludzi jest opuszczana, mieszkańców coraz mniej, ale tak na prawdę to nie ma się czemu dziwić...
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-05-25, 10:11  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
Ja jedynie mogę polecić w Warszawie www.vivainvest.pl gdyby ktoś potrzebował. Na stronie jest naprawdę duży wybór, a podczas kupowania swojego m warto taki mieć, żeby zobaczyć na co się zdecydowaćSmile
Kupno domu czy mieszkania to zobowiązania na lata dlatego trzeba to robić z głową.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2015-08-26, 07:44  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
Ogólnie ofert jest całe mnóstwo, bardziej problem rynku jest taki, że brakuje kapitału i klienta. Bo sprzedawcy schodzą cenowo rekordowo nisko.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-11-30, 10:13  //  kupno mieszkania w lodzi Odpowiedz z cytatem
Ceny trochę spadły ale jest to tendencja widoczna w całej Polsce. Poza tym z ego co się orientowałem to spadły najbardziej ceny mieszkań w starych kamienicach oraz w nieco gorszych lokalizacjach .Ceny mieszkań w tych lepszych lokalizacjach trzymają się nadal na wysokim poziomie oraz nie chcą spadać. Nie ma tak łatwo ze znalezieniem jakiegoś solidnego lokum dla siebie.

Polecam zerknąć sobie na mieszkania na Brzozowej Alei albo ewentualnie na Narutowowicza. Wszystkie osiedla przedstawiają się ciekawie oraz mozna kupić tam mieszkanie w dobrej cenie.
Tutaj jest ich strona:
http://treedevelopment.com/
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  kupno mieszkania w lodzi Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!