Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Kupno auta - z salonu czy z internetu?

Kupno auta - z salonu czy z internetu?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2016-11-15, 22:09  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Jak wy radzice, jak preferujecie?
Reklamy
rokkok

Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 33
Post 2016-11-30, 10:53  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
w internecie masz niesprawdzone oferty, ja się juz kilka razy naciołem. Ostatnim razem brat kupiła takie auto za kilka tysięcy ale co z tego jak za parę dni oddał je na złom.Dlatego lepiej kupic z salonu, zobacz sobie w Bawaria Motors BMW, maja w ofercie też uzywane auta, ale zawsze to pewniej, sprawdzaja je. Jak nie ma danej marki moga ci poszukać ...kwestia dogadania warunków
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2016-12-08, 15:48  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
[quote="rokkok"]w internecie masz niesprawdzone oferty, ja się juz kilka razy naciołem. Ostatnim razem brat kupiła takie auto za kilka tysięcy ale co z tego jak za parę dni oddał je na złom.Dlatego lepiej kupic z salonu, zobacz sobie w Bawaria Motors BMW, maja w ofercie też uzywane auta, ale zawsze to pewniej, sprawdzaja je. Jak nie ma danej marki moga ci poszukać ...kwestia dogadania warunków

No ja wybieram raczej otomoto, tam wszystkie marki znajdziesz.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-07-13, 10:56  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
ja bym tam nigdy nowym samochodem z salonu nie wyjechał, od razu traci na wartości i moim zdaniem to zupełnie bezcelowe, trzeba wiedzieć jak szukać i auto sprawdzać (chociażby z miernikiem do lakieru), a dobrą opcją są też licytacje komornicze, warto śledzić co się dzieje u poszczególnego komornika, jak bo kancelaria komornika ma zawsze wszystko przejrzyście i można znaleźć auto za ułamek ceny tak naprawdę sensowne
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2017-08-28, 17:01  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Co sądzicie o aukcjach . Taki serwis aukcji EFL oferuje licytacje samochodów poleasingowych, czasami można trafić na pojazd w dobrym stanie, do tego w przystępnej cenie.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-10-20, 06:26  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Rozumiem, że dyskusja toczy się w sprawie tego, czy warto kupić samochód nowy czy używany.
Cóż, jak kogoś stać, to niech inwestuje w nowy samochód. Nowy samochód to pełna wygoda, to w zasadzie bezawaryjna jazda przez dziesiątki tys km.
Koszt - faktycznie może i jest wyższy, ale jest to koszt który ponosi się również za święty spokój.
Jakie auto? Skoda wypuściło ostatnio fajny sprzęt: Kodiaq. Jest to SUV z napędem 4x4.
adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2017-10-25, 12:25  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Nowy samochód jest oczywiście lepszy, ale i droższy, nie każdego na taki stać. Przy ograniczonym budżecie wybrałbym używany, najpewniej kilkuletni model jakiegoś renomowanego producenta.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2018-03-16, 11:54  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej z salonu, zrobić sobie jazdę próbna, kumpel niedawno kupił mazdę 6 i zabral mnie ze soba na jazdę próbną, super sprawa, auto bardzo wygodne, przestronne i wygląda bardzo efektownie, on planuje oprócz jeżdżenia do pracy też zarabiać tym autem wynajmować je jako auto ślubne i przyznam że pomysł całkiem niezły i sensowny
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2019-02-26, 13:41  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Uważam, że lepiej kupić samochód z salonu niż przez internet. Umów się przede wszystkim na jazdę próbną, bo jeśli będzie Ci się źle nim jeździć na drodze, to nie opłaca się kupować takiego auta. Sprawdź również ceny samochodów w różnych salonach. Mnie na przykład marzył się Fiat Tipo Sedan. Długo szukałem jednak salonu, który oferuje w miarę niską cenę za te auto. Aż w końcu udało mi się znaleźć atrakcyjną ofertę tu - https://fiat-partner.pl/samochody/78,osobowe,tipo-sedan
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2019-03-05, 15:09  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Kiedyś słyszałam, że nowe auto jest tak naprawdę tańsze Wink. Chodzi pewnie o to, że w używanych samochodach niektóre części już mogą byc troche zużyte. Jeżeli zdecydujesz się na używane auto z internetu to zerknij sobie na https://superparts.pl . Jest tam sporo cześci online.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2019-04-03, 14:36  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Ciekawy temat
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2019-04-14, 10:45  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Zależy jaki masz budżet- jeżeli Cie nie ogranicza to jasną sprawą jest to, że kupno nowego auta jest lepsze Wink
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 394
Post 2019-10-27, 11:57  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie warto kupić auto w salonie, najlepiej takim jak http://www.pewnyautomobil.pl/ w Zabrzu bo tu możesz kupić samochody używane w idealnym stanie, sprawdzone dokładnie pod kątem technicznym. Salon prowadzi sprzedaż nowych aut ale również tych używanych, szczególnie takich 2-3 letnich, w korzystnych cenach i z różnymi możliwościami finansowania. Auto można przed zakupem sprawdzić również samodzielnie w wybranej stacji diagnostycznej. Różne marki aut mają w ofercie, Mazda, Renault, Fiat, Opel ale również Toyota, salon to autoryzowany dealer Toyoty.
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2020-06-24, 19:46  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Ja osobiście myślę, że lepiej jest kupić auto z salonu. Warto umówić się na jazdę próbną aby sprawdzić czy Twoim wymarzonym samochodem dobrze Ci się jeździ. Sprawdź również ceny konkurencyjnych salonów. Muszę Ci powiedzieć, że sam niedawno zakupiłem auto z Salonu Volvo w Chorzowie i jestem bardzo zadowolony.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2023-07-01, 20:36  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Też chciałabym kupić nowe auto ale na już, a na te modele które mnie interesują trzeba czekać. Znajomy doradza abym poszukał wśród używanych dostępnych od ręki. I rzeczywiście jak patrzę na takie mercedesy roczne to powoli się przekonuje do tego pomysłu. Auto z gwarancją, pakietem serwisowym. Do tego nie straci szybko na wartości tak jak dzieje się przy nowych autach.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 326
Post 2023-08-01, 13:25  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Dzięki Wypożyczalnia-Samochodow24.pl wynajem samochodów stał się łatwiejszy i bardziej przystępny cenowo. Zobacz ich cennik na https://wypozyczalnia-samochodow24.pl/cennik/ i wybierz najlepszą ofertę dla siebie.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2023-08-14, 07:38  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Rzeczywiście wynajem samochodu jako kolejna opcja korzystania z samochodu jest ostatnio bardzo popularna. Ja też mam w planach skorzystać z usług wypożyczalni. Zapisałem namiary na taką najbardziej polecaną. Więcej na temat wynajmu można się dowiedzieć na tej stronie https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow-lotnisko-balice/
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Kupno auta - z salonu czy z internetu?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!