Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Kupno auta - z salonu czy z internetu?

Kupno auta - z salonu czy z internetu?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
wyjadacz

Post 2016-11-15, 22:09  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Jak wy radzice, jak preferujecie?
Reklamy
rokkok

Post 2016-11-30, 10:53  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
w internecie masz niesprawdzone oferty, ja się juz kilka razy naciołem. Ostatnim razem brat kupiła takie auto za kilka tysięcy ale co z tego jak za parę dni oddał je na złom.Dlatego lepiej kupic z salonu, zobacz sobie w Bawaria Motors BMW, maja w ofercie też uzywane auta, ale zawsze to pewniej, sprawdzaja je. Jak nie ma danej marki moga ci poszukać ...kwestia dogadania warunków
wyjadacz

Post 2016-12-08, 15:48  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
[quote="rokkok"]w internecie masz niesprawdzone oferty, ja się juz kilka razy naciołem. Ostatnim razem brat kupiła takie auto za kilka tysięcy ale co z tego jak za parę dni oddał je na złom.Dlatego lepiej kupic z salonu, zobacz sobie w Bawaria Motors BMW, maja w ofercie też uzywane auta, ale zawsze to pewniej, sprawdzaja je. Jak nie ma danej marki moga ci poszukać ...kwestia dogadania warunków

No ja wybieram raczej otomoto, tam wszystkie marki znajdziesz.
rojo

Post 2017-07-13, 10:56  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
ja bym tam nigdy nowym samochodem z salonu nie wyjechał, od razu traci na wartości i moim zdaniem to zupełnie bezcelowe, trzeba wiedzieć jak szukać i auto sprawdzać (chociażby z miernikiem do lakieru), a dobrą opcją są też licytacje komornicze, warto śledzić co się dzieje u poszczególnego komornika, jak bo kancelaria komornika ma zawsze wszystko przejrzyście i można znaleźć auto za ułamek ceny tak naprawdę sensowne
ravi

Post 2017-08-28, 17:01  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Co sądzicie o aukcjach . Taki serwis aukcji EFL oferuje licytacje samochodów poleasingowych, czasami można trafić na pojazd w dobrym stanie, do tego w przystępnej cenie.
tomekmoskwicz

Post 2017-10-20, 06:26  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Rozumiem, że dyskusja toczy się w sprawie tego, czy warto kupić samochód nowy czy używany.
Cóż, jak kogoś stać, to niech inwestuje w nowy samochód. Nowy samochód to pełna wygoda, to w zasadzie bezawaryjna jazda przez dziesiątki tys km.
Koszt - faktycznie może i jest wyższy, ale jest to koszt który ponosi się również za święty spokój.
Jakie auto? Skoda wypuściło ostatnio fajny sprzęt: Kodiaq. Jest to SUV z napędem 4x4. Specyfikację można znaleźć np tutaj: http://www.skoda-auto.pl/
adamm90

Post 2017-10-25, 12:25  //  Kupno auta - z salonu czy z internetu? Odpowiedz z cytatem
Nowy samochód jest oczywiście lepszy, ale i droższy, nie każdego na taki stać. Przy ograniczonym budżecie wybrałbym używany, najpewniej kilkuletni model jakiegoś renomowanego producenta. W sieci jest takich sporo, na https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Pojazdy widziałem aukcje z poleasingowymi, a więc w miarę zadbanymi.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Kupno auta - z salonu czy z internetu?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
The Thousand Faces of Dunjia w oficjalnym zwiastunie

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja