Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Ktoś może uczył sie w liceum dla dorosłych?

Ktoś może uczył sie w liceum dla dorosłych?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2018-02-09, 13:38  //  Ktoś może uczył sie w liceum dla dorosłych? Odpowiedz z cytatem
Jest bardzo trudno ukończyć?

Niestety ale nie mam szkoły śrdniej i zastanawiam się aby się nie wybrać.
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-02-09, 14:23  //  Ktoś może uczył sie w liceum dla dorosłych? Odpowiedz z cytatem
fleszyn napisał: Jest bardzo trudno ukończyć?

Niestety ale nie mam szkoły średniej i zastanawiam się aby się nie wybrać.


Wiadomo,ze troche trzeba sie uczyć, ale nie jest tak trudno. Gorzej jest z maturą. Bo aby zdać maturę to rzeczywiśćie trzeba posiadać jakąś tam wiedze. Moim zdaniem jednak warto jest ukończyć szkołe średnią bo wielu pracodawców patrzy się na to jakie wykształcenie ma pracownik i zdecydowanie lepiej jest pokazac,że ma sie wykształcenie średnie niż gimnazjalne czy zawodowe.
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2018-04-07, 17:04  //  Ktoś może uczył sie w liceum dla dorosłych? Odpowiedz z cytatem
Oczywiscie, na wszystko trzeba znalezc czas .. samo niestety nic nie przyjdzie. Duzo mozna sie nasluchac madrosci na temat tego aby isc na studia .. a wlasciwie kierunkow na ktorych nauczymy sie jakichs realnych umiejentnosci jest garstka. Przed jakakolwiek edukacja nalezy rozejrzec sie jak wyglada sytuacja na rynku pracy by moc dobrze na tym wszystkim wyjsc. Nie wiele osob sobie zdaje sprawe z bardziej niszowych zadowow takich jak instruktor terapii uzaleznien .. ostatnio czytalem artykul na ten temat https://zak.edu.pl/aktualnosci/9897-instruktor-terapii-uzaleznien-----niszowy-zawod-na-rynku- Jakby popatrzec na cala sprawe bardziej obiektywnie to przeciez cala masa ludzi ma problemy z roznego rodzaju nalogami .. zaczynajac na papierosach, a konczac na narkotykach. Pojscie w takim kierunku moze dac niesamowita satysfakcje oraz swiadomosc tego, ze jestesmy w stanie dac komus "drugie zycie". Jesli macie jakies doswiadczenia w tej materii to podzielcie sie nimi. Pozdrawiam
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 399
Post 2021-02-13, 02:15  //  Ktoś może uczył sie w liceum dla dorosłych? Odpowiedz z cytatem
Miałem taki plan swego czasu, nie skończyłem szkoły za młodego, nie miałem matury. Ale jak się okazało to nie była przeszkoda wcale by nauczyć się zawodu i dostać dobrą pracę. Nie sam papierek się liczy. Zobaczcie na tej stronie jak u nas w kraju można się szkolić do wykonywania takich zawodów jak elektronik techniki automatyzacyjnej, mechatronik zgodnie z niemieckimi standardami nauczania i egzaminowania.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Ktoś może uczył sie w liceum dla dorosłych?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!