Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Księgowość - Warszawa

Księgowość - Warszawa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-12-23, 23:20  //  Księgowość - Warszawa Odpowiedz z cytatem
Witam,
mam do was pytanie, ponieważ w nowym roku zamierzam otworzyć działalność gospodarczą i potrzebuję biura rachunkowego. Z researchu w okolicy (Warszawa, Wola) zastanawiam się nad Tax Care i lokalnym biurem. Natomiast różnica cenowa jest znacząca, w lokalnym biurze chcą 250, w Tax Care na stronie wylicza mi 150 zł / mc. Czy macie doświadczenia, czy może coś innego byście polecili?
Reklamy
Jonaldo

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 35
Post 2015-12-27, 22:02  //  Księgowość - Warszawa Odpowiedz z cytatem
Sprawdź inne tzw. biura online... np ifirma itp.
Stanisław

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 27
Miasto: Zabrze
Post 2016-01-07, 13:42  //  Księgowość - Warszawa Odpowiedz z cytatem
Zrób sobie szkolenia CIT i sam sobie prowadź księgowość. Wyjdzie cię taniej, a dodatkowo będziesz miał pełną kontrolę nad wszystkim. Sam mam takie rozwiązanie i bardzo sobie chwalę. Jakoś nie ufam zewnętrznym firmom, które ostatecznie nie mają żadnej odpowiedzialności za swoje działania
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2016-01-12, 14:31  //  Księgowość - Warszawa Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że mają odpowiedzialność i to ubezpieczoną. Dlatego właśnie nie chcę tego sam prowadzić, dodatkowo szkoda mi czasu.

Sprawdziłem to biuro, które podrzuciłeś Jonaldo i przy ilości faktur do 30 wychodzi podobnie do TaxCare, ale jest mniej znane.
Do tego nie wiem czy mają biuro w Warszawie. A chciał bym móc osobiście tam pojechać.

Dopiszę, że zależy mi najbardziej na doświadczenaich - gdzie was dobrze obsługiwano, przez rok-dwa lata czasu i nie było problemów?
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2016-01-29, 15:31  //  Odpowiedz z cytatem
Większe firmy zatrudniają własnych księgowych, podobnie zresztą jak dział prawny. Chociaż w tym ostatnim przypadku, nie jest to już takie oczywiste - bo chętnie wykorzystywany jest tzw model outsourcingu usług prawniczych.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-03-29, 07:02  //  Odpowiedz z cytatem
Teraz mając firmę w Warszawie, nie musisz szukać tu dobrego biura rachunkowego. Jest to wrocławskie biuro Business-tax , które prowadzi twoje sprawy drogą online. Dokumenty dostarcza się przez kuriera, lub skanów. Przez 24 godziny ma się dostęp do dokumentów przedsiębiorstwa. Co bardzo usprawnia działalność.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2016-08-23, 18:50  //  Księgowość - Warszawa Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o księgowość to też jestem zwolenniczką zlecania wykonywania jej komuś profesjonalnemu bo niestety samodzielne rozliczanie nie należy do prostych.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2016-12-12, 15:03  //  Księgowość - Warszawa Odpowiedz z cytatem
Ja tak samo, jeśli chodzi o finanse i ogólny rozrachunek z ZUS-em, wolę powierzyć to specjalistą. Sam się na tym za dobrze nie znam, więc tylko mógłbym sobie narobić kłopotu. Firma, która zajmuję się prowadzeniem mojej księgowości jest rachunkowosc-weryfikacja.com.pl. Jest możliwość zarządzania wszystkimi księgami w sposób tradycyjny jak i online. Jak narazie jestem zadowolony z ich usług.
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-01-20, 14:07  //  Księgowość - Warszawa Odpowiedz z cytatem
Niedawno, bo dopiero 5 miesięcy temu, podjąłem współpracę z biurem rachunkowym i uważam, że była to jedna z najlepszych decyzji. Dzięki swojej unikalnej ofercie ich usługi idealnie wpisują się w moje wymagania. Mamy świetny system komunikacji, nie wymagają osobistych wizyt w celu dostarczenia dokumentów. Mam stały dostęp on-line do Pulpitu Managera, dzięki czemu mam wgląd do dokumentacji i stanu finansów.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2017-11-29, 21:47  //  Księgowość - Warszawa Odpowiedz z cytatem
Księgowością można zająć się również samodzielnie. Tym bardziej, że nie brak firm, które za niewielką kwotę są w stanie udostępnić nam świetne narzędzia dodatkowo ją upraszczająca.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2018-02-13, 02:36  //  Księgowość - Warszawa Odpowiedz z cytatem
Biuro to biuro - jest, istniało i przynajmniej moje - będzie istniało. Z tymi internetowymi księgowymi niezbyt jest pewne, a księgowość rzecz święta. Spróbuj zrobić większe porównanie cenowe - biuro Gama na Tarchominie ma ceny całkiem w porządku, a dodatkowo jest sprawdzone.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2018-03-16, 12:06  //  Księgowość - Warszawa Odpowiedz z cytatem
Mam abonament wykupiony w tax care, jestem w 100% zadowolony z obsługi, można liczyć na szybko kontakt, jak chcę załatwiam rzeczy przez neta ale tez spokojnie można się spotkac face to face, cenowo też są ok
adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2018-12-03, 12:19  //  Księgowość - Warszawa Odpowiedz z cytatem
Mając niewiele pieniędzy można samemu prowadzić księgowość swojej firmy. Oczywiście to opcja jedynie dla mniejszej firmy. Tutaj https://wfirma.pl można to robić przez internet, co wiele ułatwia - koszty są znikome.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Księgowość - Warszawa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!