Forum Banzaj.pl » Książka » Księgarnie internetowe warto?

Księgarnie internetowe warto?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2015-05-14, 23:51  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że tak, wystarczy zobaczyć ile promocji jest w Matrasie, na najważniejsze książki jest 30% obniżki, a od niedawna można odbierać książki zamówione przez neta w kioskach ruchu za 1zł wychodzi nawet taniej niż InPost
Reklamy
klara.kopiec

Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 23
Post 2015-05-22, 14:44  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Pewnie, często znajdzie się taniej. A najelepiej ebooki.
slawi

Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 19
Post 2015-06-24, 22:52  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Mnie jakość papierowe książki nie bawią. Wolę e-booki, z którymi się praktycznie nie rozstaję. Gdzie je kupuję? Zazwyczaj na stronie CzasCzytania.pl
Monster77

Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 32
Post 2015-07-12, 18:28  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Jak najbardziej warto kupować w księgarniach internetowych- jest taniej niż w normalnych. Co jest ważne dla osób takich jak ja, ktore kupują dużo książek. Ta ksiegarnia jest super taniaksiazka.pl tanio i można przy okazji kupowania podreczników dla dziecka kupic książki dla siebie
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-10-09, 12:05  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście że warto, można znaleźć książki po niższej cenie, a i takie których szukamy bez powodzenia.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2015-10-15, 15:47  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Sam kiedyś kupowałem książki w księgarniach stacjonarnych ale w ostatnim czasie podobnie jak Wy przestawiam się na te internetowe bo rzeczywiści ceny są o wiele korzystniejsze. Możecie sobie zajrzeć do księgarni PWN. Nie ma tam jedynie ksiązek edukacyjnych ale jest bardzo duży dział z kryminałami, w którym można znaleźć nowości tańsze o prawie 30% a takich przecen na nowe książki raczej się nie widuje nawet w tych popularniejszych, większych księgarniach,

Jeśli szukalibyście jakichś dobrych książek to polecam szczególnie prozę Nesbo. A także Larssona.
mewwkka

Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 3
Post 2015-12-07, 17:26  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Korzystał ktoś z przesyłki online z matrasa? Muszę zamówić 2 ksiązki i nie wiem czy warto?
katarzyn

Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 5
Post 2015-12-09, 13:24  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
mewwkka napisał: Korzystał ktoś z przesyłki online z matrasa? Muszę zamówić 2 ksiązki i nie wiem czy warto?


Ja polecam Matarsa. Jeżeli zamówisz książkę z odbiorem w wybranej księgarni, nic nie płacisz za przesyłkę Smile
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2016-07-08, 12:26  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
ja też wolę korzystać z księgarni internetowych. Szybko i łatwo można zamówić książkę. Osobiście korzystam z inbook.pl. Spory wybór i nie tylko książek Smile
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2016-09-14, 09:12  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Pewnie,że warto. Szczególnie,że nowości są w takich księgarniach o wiele tańsze.Warto jest rówież zagladać sobie do internetowych outletów księgarskich bo można znaleźć książki i po 10 zł.Większość z nich to mało popularne pozycje ale czasami można znaleźć jakąs perełkę.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-04-27, 17:26  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
oczywiście, że warto! Very Happy dobre ceny, a jaka oszczędność czasu Very Happy osobiście najczęściej korzystam z inbook.pl, chyba najlepsza z tych, które znam Wink
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-08-10, 17:34  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Zamawiałem ostatnio kilka książek na inbook.pl, mają tanią przesyłkę więc opłaca się tam coś zamówić Smile
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-09-01, 05:55  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Warto. Jest taniej, w księgarniach stacjonarnych jest o wiele mniej promocji Księgarnie internetowe ciągle rzucają jakieś zniżki. Poza tym w księgarniach w sieci jest taniej na nowości, które rzadko są przecenione stacjonarnie.....
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-12-21, 23:14  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
ja osobiście najbardziej preferuję inbook.pl Smile spory wybór, cena w porządku i z dostawą nie ma problemów Wink jestem zadowolony i polecam sprawdzić Wink
JeremyClarkson

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 55
Post 2018-03-19, 12:33  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Warto, jednak księgarnia internetowa nie ponosi wielu takich kosztów jak stacjonarna (wynajęcie lokalu, opłacenie pracowników, wyeksponowanie towaru na półkach). Przy wiekszych ilosciach, a czasami nawet i pojedyncze ksiazki to zamawiam jednak (ostatnio najczęściej na ministerstwie książki, bo mają tam spory wybór również naukowych publikacji). Oczywiscie bardzo lubię wciaż zajrzeć do księgarni i poszperać pomiędzy półkami Smile
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-08-22, 10:00  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Ze swojej strony polecam dwie ksiegarnie

Ksiegarnia znak - szczególnie jeśli chcecie kupić sobie jakieś ksiązki typowo do czytania. Poza tym co chwilę mają tam jakieś promocje nawet na nowe wydania

Profit24.pl - w księgarni jest spory wybór książek biznesowych. Również mają niskie ceny na nowości.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2019-02-06, 11:45  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Rzadko kiedy kupuję ksiązki w ich ,,normalnej" okładkowej cenie, która moim zdaniem jest często totalnie przesadzona. W księgarniach internetowych można kupić o wiele taniej nawet nowsze wydania.

Poza tym warto na pewno zaglądać sobie do antykwariatów z ksiązkami. Po pierwsze można kupić tam ksiażki w całkiem dobrym stanie w przecenie nawet o 70%. Po drugie wiele wydań oraz pozycji jest już niedostępnych w księgarniach z nowymi książkami.

Polecam przejrzeć sobie używane książki w księgarni Tezeusz https://tezeusz.pl/ - księgarnia oferuje wysyłkę ale ma swój punk stacjonarny w Warszawie.
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2019-02-17, 11:48  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Pewnie, że warto. Często można złapać bardzo ciekawe promocje.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2019-02-28, 18:15  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
W księgarniach internetowych masz przede wszystkim duży wybór i atrakcyjne ceny, możesz na spokojnie szukać wybierać książki. Jak do tego zdarzy się jakaś promocja to oszczędność jest spora. Osobiście mogę polecić tę księgarnię https://www.ravelo.pl wyjątkowo bogaty asortyment, różnego typu książki, również komiksy.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2020-02-24, 12:09  //  Księgarnie internetowe warto? Odpowiedz z cytatem
Warto. Szczególnie, ze w księgarniach internetowych jest praktycznie zawsze taniej, bez znaczenia czy kupujemy książki nowe czy starsze.Natomiast w księgarniach stacjonarnych mozna liczyć jedynie na kupno książek w cenie okładkowej. W moim mieście jest ich kilka, jednak dawno juz nie byłem ( no chyba, że w Empiku ale kupuję tam w zasadzie jedynie gazety).

Polecam zajrzeć sobie do PWN:
https://ksiegarnia.pwn.pl/

W księgarni mają dobre promocje. mozna tam poza tym kupic nie tylko ksiązki naukowe ale również ksiązki po prostu do czytania.
Forum Banzaj.pl » Książka »  Księgarnie internetowe warto? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!