Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Kriolipoliza - nowa metoda wyszczuplania

Kriolipoliza - nowa metoda wyszczuplania

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Bożydar

Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 1
Post 2014-03-12, 22:24  //  Kriolipoliza - nowa metoda wyszczuplania Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, czy w dobrym dziale zakładam temat, jak tak to proszę o przeniesienie

Zabiegi kriolipolizy wydają się być idealne dla osób, które chcą wyszczuplić się miejscowo, nie potrzeba robić badań, przygotowywać się do nich, ani znosić rekonwalescencji, efekty - mimo, że widoczne są dopiero po jakimś czasie - będą już po 1-2 zabiegach, więc nie trzeba wykupywać całej serii. Brzmi fajnie.
Obecnie zabiegi te są już bardziej rozpowszechnione, zaczynają być dostępne w ofercie coraz większej ilości gabinetów.

W paru miejscach czytałem o Q-Institute w Warszawie, że tanio, nowe urządzenia, czy ktoś coś słyszał o tym gabinecie? Lub korzystał z tego zabiegu w innych gabinetach w Warszawie?

Czy ktoś już kiedyś miał taki zabieg i może podzielić się wrażeniami?
Reklamy
slawi

Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 19
Post 2016-05-29, 21:18  //  Kriolipoliza - nowa metoda wyszczuplania Odpowiedz z cytatem
Jest bezbolesny, a to jest ważne. Lipoliza boli i nie zawsze przynosi pożądane efekty. Poza tym pozostawia nieestetyczne siniaki, które co prawda znikają, ale po czasie. Warto, warto.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Kriolipoliza - nowa metoda wyszczuplania
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!