Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Kredyt samochodowy - jaki polecacie?

Kredyt samochodowy - jaki polecacie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-11-29, 16:54  //  Kredyt samochodowy - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem
Hej koledzy i koleżanki.
Mam pilną sprawę, mianowicie do końca roku kupuję nowy samochód (focus) i sprzedaję stary. Natomiast... stary sprzedaję w rodzinie i dopiero w lutym. Więc potrzebuję szybko dobry kredyt samochodowy.
Możecie polecić jakieś sprawdzone miejsca - Warszawa i okolice, zależy mi na braku kruczków i dobrej ofercie.
Reklamy
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2015-12-09, 01:39  //  Kredyt samochodowy - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem
A w banku nie próbowałeś? Najpierw to bym do banku chyba poszedł...
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2015-12-10, 09:39  //  Kredyt samochodowy - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej jest skorzystać z oferty banku. OFerty zmieniają się bardzo szybko w ostatnim czasie tak wiec najlepiej jakbyś sam sprawdził sobie porównania. Sam nie polecam Idea banku. Maja wiele dodatkowych opłat oraz cieżki kontakt z infolnią ale może inne banki maja lepszą ofertę
PiotrekK

Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 25
Post 2015-12-10, 15:37  //  Kredyt samochodowy - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem
Tylko banki mają jeden podstawowy minus. Oszukują i ściągają spore pieniądze. Macie w sieci porównywarki z których mozna bez problemu skorzystać.
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-12-15, 20:55  //  Kredyt samochodowy - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem
draco - dzięki, też bardziej czuję pytanie ludzi niż poleganie na porównywarce kredytów. Napisałem na forum-kredytowe i dużo osób polecało doradce, umówiłem się w Idea Expert na spotkanie, zobaczymy jak się potoczy.
olafstyks

Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 1
Post 2015-12-22, 12:49  //  Kredyt samochodowy - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem
Z tego co się dowiedziałem z rankingów to alior teraz ma najlepszą oferte kredytu samochodowego. sprawdz, ja sam korzystałem i polecam.
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-12-23, 23:16  //  Kredyt samochodowy - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem
Dzięki, byłem już w Idea Expert i podpisałem umowę. Ola - niestety teraz już się nie umówię w tym roku, ale dzięki za chęci.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 366
Post 2017-10-11, 06:47  //  Kredyt samochodowy - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem
Doradzicie kredyt na samochod w jakiejs prywatnej firmie?
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-10-11, 12:59  //  Kredyt samochodowy - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy jest to taka dobra opcja. Po pierwsze oprocentowanie takich firm jest mało korzystne ( o wiele wyższe niz w banku). Poza tym takie oferty opłacają się zazwyczaj wtedy kiedy bierzesz pożyczkę na krótki czas.A nie ratalną na wiele miesięcy.

Możesz sobie sprawdzić pożyczki prywatne na tej stronie - jest tutaj artykuł o tym jakie firmy mają w miarę dobre oferty tego typu.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2017-11-03, 08:46  //  Kredyt samochodowy - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem
Sprawdź w raiffeisen. można tam dostać kredyt gotówkowy na dowolny cel a kredyt do 5tys bez zaświadczeń o zarobkach.
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2019-05-24, 12:52  //  Kredyt samochodowy - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem
Sam brałem kredyt na samochód, dzięki namowom brata zrobiłem to w nestbanku - https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/kredyty i jak najbardziej mogę polecić. Wiadomo, że najlepiej by było bez kredytu, ale tak też można. Jeżeli udasz się do nich to z pewnością wszystko Ci wytłumaczą i pomogą dopiąć wszelkie papiery.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2020-11-15, 18:04  //  Kredyt samochodowy - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem
Polecam przeczytać ten artykuł: https://www.tvsztum.pl/aktualnosci/31692,co-daje-autocasco-czy-warto-sie-ubezpieczyc o AC
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2020-11-29, 11:49  //  Kredyt samochodowy - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem cz nie lepiej będzie poprosić kogoś z rodziny/znajmoego, który ma firmę o wzięcie leasingu. Osobiście nie lubię kredytów, a w szczególności na auta. Korzystałem z leasingu Volvo dla XC40 i jestem zadowolony, po skonczonej umowie pewnie wykupię auto, ale to jeszcze chwila.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 340
Post 2022-08-29, 14:21  //  Kredyt samochodowy - jaki polecacie? Odpowiedz z cytatem
W sytuacji pożyczania pieniędzy od banków spora część ludzi ma problemy terminową spłatą więc w takiej sytuacji [url=https://splatachwilowekgdansk.pl/konsolidacja-chwilowek-bez zdolnosci-kredytowej-gdansk]konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej Gdańsk[/url] okaże się rozwiązaniem problemów
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Kredyt samochodowy - jaki polecacie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!