Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Kredyt na wykończenie domu

Kredyt na wykończenie domu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2022-06-13, 08:53  //  Kredyt na wykończenie domu Odpowiedz z cytatem
Witam. Kupiłem dom od dewelopera w stanie surowym zamkniętym za gotówkę. Chciałbym uzyskać jakiś kredyt w okolicach 150k... jakie mam opcje kredytowe? Nie chodzi mi o zdolność tylko o jaki rodzaj kredytu się starać
-gotówkowy?
Hipoteczny? ( wymagany kosztorys prac wykończeniowych i z góry narzucają kwotę kredytu )
Jakiś inny?
Pozdrawiam!
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 965
Post 2022-06-13, 10:45  //  Kredyt na wykończenie domu Odpowiedz z cytatem
Jest chyba jeszcze pożyczka hipoteczna, na dowolny cel z wpisem do hipoteki. Nie pamiętam szczegółów interesowałem się tym chyba z dwa lata temu. Ogólnie powinna być tańsza niż klasyczna pożyczka gotówkowa a droższa niż kredyt hipoteczny.

Nie wiem czy jest to dobre pytanie na forum, moim zdaniem najlepiej skontaktować się z doradcą kredytowym. Daję namiar na dobrego specjalistę:
Doradca kredytowy Łódź

Polecam skontaktowanie się z nim.
lucky25

Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 133
Post 2022-06-22, 19:22  //  Kredyt na wykończenie domu Odpowiedz z cytatem
Można postarać się o kredyt, tylko teraz trudno powiedzieć, jak jest po podwyżce stóp procentowych. Spytaj u doradców kredytowych np. https://savebank.pl/ bo oni są w tym biegli.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-10-09, 05:28  //  Kredyt na wykończenie domu Odpowiedz z cytatem
Fototapeta to świetny pomysł! Dopełnieniem będzie stonowany kolor ścian, pasujący do reszty Jeśli będziecie szukać fajnej propozycji fototapety, to mogę polecić takie rozwiązanie, jak oferta ze strony https://www.domstyle.pl/fototapety/zwierzeta/fototapeta-zagubiony .
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Kredyt na wykończenie domu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!