Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Kredyt na nieruchomość pod zastaw

Kredyt na nieruchomość pod zastaw

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2022-02-04, 10:57  //  Kredyt na nieruchomość pod zastaw Odpowiedz z cytatem
1. Jakie banki dają kredyt hipoteczny pod zastaw innej nieruchomości (mieszkanie w bloku w województwie obok)?
2. Wiem, że nie da się wziąć kredytu na wkład własny. Ale czy istnieje taka możliwość: teść bierze kredyt gotówkowy, przekazuje nam pieniądze z kredytu w darowiźnie i czy te pieniądze już mogą być użyte jako wkład własny?
3. Jak już ‘dostaniemy’ kredyt chcielibyśmy wyjechać za granicę do pracy, żeby spłacić go wcześniej. Czy bank to będzie interesowało, czy wystarczy, że na koncie będą się znajdować środki na spłatę poszczególnych rat?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2022-02-04, 12:19  //  Kredyt na nieruchomość pod zastaw Odpowiedz z cytatem
Jaki cel kredytu ? Zakup,czy budowa ? W niektórych bankach dodatkowa nieruchomość zastępuje wkład własny, w innych może obniżać LTV, a tym samym oznaczać szansę na tańszy kredytu (lub ułatwiać uzyskanie pozytywnej decyzji). Opcja z darowizną nie będzie oznaczała, że wkład pochodzi z kredytu/pożyczki, chyba, że będzie widać, że to czynność pozorna ( czyli darowizna będzie np. w ratach zwracana). Bank po wypłacie kredytu wymaga terminowej spłaty, jeśli nie ma zaległości, nie powinno być problemu.

Najlepiej zerknij sobie na stronę:
https://plmfund.pl/kredyt-hipoteczny-pod-zastaw-innego-mieszkania/

Opisane jest tutaj, jak wziąć kredyt hipoteczny pod zastaw mieszkania własnościowego.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-02-28, 15:03  //  Kredyt na nieruchomość pod zastaw Odpowiedz z cytatem
Spore ryzyko. A może lepszym rozwiązaniem będzie konsolidacja chwilówek Łódź ? Trochę szkoda dawać nieruchomość pod zastaw, a jeśli ją stracisz? Będzie duża strata
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2022-03-09, 22:39  //  Kredyt na nieruchomość pod zastaw Odpowiedz z cytatem
Lepszym pomysłem będzie doradca kredytowy kraków który podpowie jaki kredyt hipoteczny jest najlepszy aktualnie na rynku. Nie wydaje mi się, że zastaw nie będzie dobrym pomysłem
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2024-01-25, 23:49  //  Kredyt na nieruchomość pod zastaw Odpowiedz z cytatem
Kredyty są naprawdę bardzo różne, więc najważniejsze jest to, aby poszukać takiego, który będzie nam odpowiadał i który będzie dla nas możliwy pod względem wszystkich kosztów. Zwróćcie uwagę na stronę https://finaum.pl/ . Tam możecie liczyć na pełne wsparcie i uczciwe kredyty dla siebie. Nie powinno być żadnego problemu.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Kredyt na nieruchomość pod zastaw
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!