Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2021-05-05, 07:13  //  Kredyt hipoteczny Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam sie nad wzięciem kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Czy jeśli okaże się, ze bedę potrzebował jeszcze pieniędzy na remont to czy bank da mi tą kasę?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2021-05-05, 08:27  //  Kredyt hipoteczny Odpowiedz z cytatem
Bierz maxa tyle co dadzą. Najwyżej część im oddasz lub np. nie weźmiesz ostatniej transzy. Mnie to czeka ale po rozmowach ze znajomymi każdy stwierdził że lepiej wziasć więcej niż ma zabraknąć i trzeba kombinować.
Bank i tak nie da ci np miliona na dom który powinien kosztować w budowie pół banki.

Daję kontakt do doradcy https://lodzkiekspert.pl/kredyty/kredyt-hipoteczny/ Przed wzięciem kredytu skontaktuj się z nim.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2022-07-31, 23:11  //  Kredyt hipoteczny Odpowiedz z cytatem
Istotnie liczna grupa osób korzysta z kredytów i całkowicie rozumiem sytuację, ale jest to obciążenie finansowe. Ważne jest, by wszystko oddać w terminie. W sytuacji gdyby to było zbyt kłopotliwe to konsolidacja chwilówek Rybnik jest polecanym przez ekspertów rozwiązaniem problemu.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2022-08-01, 09:37  //  Kredyt hipoteczny Odpowiedz z cytatem
Zawsze można wziąć gotówkowy
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-04-19, 20:14  //  Kredyt hipoteczny Odpowiedz z cytatem
Myślę, że to ciekawe rozwiązanie. Ja jednak zastanawiam się nad wynajmem instytucjonalnym. W tej ofercie: https://katowice.korczaka.mdr.pl/ przy ul. Korczaka w Katowicach, niedaleko secesyjnej wieży wodnej, powstanie 26 budynków o wysokości od 4 do 5 kondygnacji, do których można otrzymać dofinansowanie do czynszu.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 342
Post 2023-09-22, 10:31  //  Kredyt hipoteczny Odpowiedz z cytatem
Hej, hej! Dzisiaj chcę poruszyć temat budowy własnego domu. Jeśli jesteście w trakcie poszukiwań inspiracji lub konkretnego projektu, to projekty domów mogą Wam pomóc. W mojej opinii, mają tam wiele ciekawych rozwiązań. Zachęcam Was do sprawdzenia i podzielenia się swoimi przemyśleniami.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 402
Post 2024-02-29, 21:50  //  Kredyt hipoteczny Odpowiedz z cytatem
Kredyt to czasami jedyne wyjście aby stać się właścicielem mieszkania. Ale lepiej korzystać z doradztwa pośrednika kredytowego aby wybrać jak najlepszą ofertę. Jeśli myślicie o zakupie mieszkania w Norwegii to na pewno doradcy z Motty mogą udzielić Wam wsparcia. Pomagają w całym procesie wnioskowania o kredyt, odpowiadają na wszystkie trudne pytania oraz zapewniają obsługę już po przydzieleniu kredytu.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Kredyt hipoteczny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!