Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Kraków jaka firma od przeprowadzki

Kraków jaka firma od przeprowadzki

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2023-11-23, 09:58  //  Kraków jaka firma od przeprowadzki Odpowiedz z cytatem
Czeka mnie przeprowadzka i chciałbym to zrobić jak najmniej boleśnie Smile

Czy możecie polecić firmę od przeprowadzek w Krakowie i czy macie jakieś porady dotyczące przeprowadzki?
Reklamy
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2023-11-23, 10:07  //  Kraków jaka firma od przeprowadzki Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy co jest w mieszkaniu. Ja przeprowadzałam się kilka razy,ale 30 lat już nie mam,a dorobku życiowego z każdym rokiem przybywa.Do ciuchów,pościeli, firanek,ściereczek,ręczników używam worków,uszytych z ortalionu 80/150 i każdą sztukę ciasno roluję, nim włożę do worka.Worki próżniowe nie sprawdzają się, bo bardzo łatwo je uszkodzić i zamiast malutkiego pakuneczku,ma się nieforemny wielki balon. Szkło,porcelanę przekładam folią bąbelkową,kieliszki,kubki wazony wkładam w skarpetki(ale zawsze mam ich za mało i cześć obwijam ręcznikami papierowymi),a następnie układam w kartonach.Obrazy,lustra zawijam w duże ręczniki lub koce i ciasno obwijam taśmą.Książek mam około 2 tyś i najlepszy sposób, to pakowanie po 10 - 15 szt w worek od śmieci i ciasno obwinąć taśmą- książki są ciężkie i takie pakowanie ułatwia ich przenoszenie.

Wsród firm polecam https://tran-rem.pl/przeprowadzki/ Mają duże doświadczenie w przeprowadzkach i powinni pomóc się skutecznie przeprowadzić.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Kraków jaka firma od przeprowadzki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!