Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Konto internetowe.

Konto internetowe.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-04-24, 16:13  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
W niedalekiej przyszłości zamierzam odtworzyć konto bankowe - internetowe. Co polecacie? W jakich kontach posiadacie ROR? Priorytet to niskie koszty utrzymania, bezpieczeństwo i wygoda w korzystaniu ... Czekam na Wasze propozycje. Pozdrawiam
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2014-04-25, 11:47  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
Najtanszy chyba jest ciagle mBank.
kasppi

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 4
Post 2014-04-28, 11:57  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
bez konkurencji dla mnie jest Inteligo, konto jest zupelnie darmowe i ma jeszcez podpięte IKO na bazie którego przecież teraz wszystkie banki budują swoje standardy
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-04-30, 20:25  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
A co sądzicie o Getin Bank. Wielu znajomych poleca mi otworzyć tam rachunek. Podobno ma sporo ciekawych rozwiązań min. przelewy bez znajomości numeru konta bankowego.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2014-07-09, 12:51  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
Ja od lat mam konto w vwbank.pl i nie narzekam. Konto za 0zł i ciekawe warunki. Do tego karta płatnicza wypłaty z bankomatów za 0zł. Konto internetowe niestety jest czasami płatne. tak teraz na przykład zrobiło Millennium. Ja trzymam sie tego co znam i co mam sprawdzone.
matigori

Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 24
Post 2014-09-04, 10:27  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
meritum bank
mbank
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2014-10-17, 16:46  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
Mam konto w Bank Smart. W pełni mobilne z fajną aplikacją głosową na tablet i smartfona. Nie muszę więc siedzieć przy kompie, żeby mieć dostęp do konta. Smart konto jest całkowicie darmowe, bez żadnej ściemy i haczyków.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-04-08, 20:41  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
Może konto 360 banku Milenium. A jeżeli nie jesteś przekonany to skorzystaj z porównywarki internetowej będzie Ci łatwiej wybrać coś fajnego.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-08-05, 10:20  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
Obecnie najlepszą chyba ofertę ma Bank Smart. Wszystko jest darmowe. Jest to internetowy bank. Stoi za nim gość z mbanku ( jest to ta sama grupa kapitałowa).
Niektórym nie podoba się to,że nie mają placówek ale dla mnie to wszystko jedno. i tak wszystkie rzeczy załatwia sie obecnie przez internet tak wiec bank może nie mieć swoich placówek.
moczyr

Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 1
Post 2015-08-06, 15:33  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
hej. jak jest z tym bankiem smart dokladnie, bo tak: oferta na plus, zakładanie konta przez przelew na plus i cała otoczka też ok a jak jest z utrzymaniem tych usług? są od roku jak to się utrzymuje od ich początku? szybko dokładają nowe oferty? bo jakby nie było trochę im brakuje.
kasppi

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 4
Post 2015-11-23, 09:42  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
Teraz płacąc IKO w kinie sieci multikino lub helios - minimum 20 złotych. Można wygrać bilet do kina.
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2016-01-18, 15:49  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
Według mnie najlepszą ofertę ma obecnie mbank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/ekonto/, mam ekonto mobilne, nic nie płacą za prowadzenie konta, przelewy krajowe mam za darmo, poza tym mogę wypłacać gotówkę z większości bankomatów bez prowizji. Aby znaleźć konto najlepsze dla siebie, najlepiej skorzystać z porównywarki kont.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2016-01-19, 09:17  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
Ja również jestem zdania,że najlepsze obecnie konto internetowe ma Smart Bank. W tym zakresie wygrywa z praktycznie wszystkimi innymi bankami. Konto jest darmowe, wszystko jest za free:
przelewy do innych banków
wypłaty z bankomatów
prowadzenie konta oraz karta

Dodatkowo bez problemu można je założyć przez internet. Jakiś czas temu zakładałem i zajęło mi to dosłownie kilka minut.
kasia222

Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 7
Post 2016-01-26, 20:42  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
Też polecam Smart Bank, jak pisze @tomekmoskwicz, maja jak na razie chyba najlepsza ofertę, wiadomo każdy jest indywidualny i musi sobie poczytać i porównać, warto przejrzeć też rankingi. A na pewno konto które wybierzemy będzie odpowiednie:)
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-02-03, 06:55  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
Smart bank obecnie ma najlepsze konto walutowe ze wszystkich. Nie mam tam konta osobistego ale miesiąc temu założyłem sobie konto w euro. Potrzebowałem go do swoich licznych podróży zagranicznych. Jestem zadowolony.
Tak jak inne konta w tym banku to równiez jest całkowicie darmowe.
Na LINK znalazłem dobry ranking.
alicja90

Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 1
Post 2016-02-11, 15:12  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
Ja też posiadam konto w Smart Banku. Jestem bardzo zadowolona. Minusem dla niektórych może wydawać się to, iż nie ma oddziału, a jest to typowo konto internetowe, ale w dzisiejszej dobie internetu to chyba żaden problem. W większości miejsc mamy wi-fi albo pakiet internetu w telefonie. Ja zdecydowałam się na to konto po przeczytaniu opinii o smart banku
justyna92

Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 2
Post 2016-03-11, 21:22  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o Smart Bank to nie pasuje mi to , że nie mają swojego oddziału, ale oferta chyba najlepsza, chociaż ING też fajnie się prezentuję. Ja akurat mam w konto w Millenium bank i jestem zadowolona. Ale wiadomo, że nie wszyscy mogą być zadowoleni z tego banku, dlatego żeby wybrać bank pod swoje wymagania trzeba zapoznać się z ich ofertami, rankingiem i tak dalej.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-10-27, 12:36  //  Konto internetowe. Odpowiedz z cytatem
Do czego jest Ci potrzebny oddział? Sam nie bylem już w placówce banku nie wiem ile czasu. Wszystko obecnie załatwia się przez internet. Jest to o wiele wygodniejsze niż chodzenie i stanie w kolejce ( nigdy jeszcze mi się nie zdarzylo aby mnie przyjęli od ręki....).

Jesli już jednak koniecznie upierasz sie na bank z oddziałem to założ sobie konto w banku ING
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Konto internetowe.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!