Forum Banzaj.pl » Hydepark » Konta osobiste, firmowe, walutowe

Konta osobiste, firmowe, walutowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2016-07-23, 10:58  //  Konta osobiste, firmowe, walutowe Odpowiedz z cytatem
Konto osobiste to usługa bez której obecnie chyba nikt za bardzo nie może funkcjonować. Do prowadzenia podatku bankowego w większości banków była darmowa. Ale od kilku miesięcy kolejne banki podnoszą koszta związane z jej prowadzeniem.
Ot chociżby Bank Pocztowy i jego konto firmowe. Podniesienie opłat związanych z kontami osobistymi już zapowiedział BZ WBK - jeden z największych banków funkcjonujących w naszym kraju. Na szczęście istnieje jeszcze szereg banków które nie decydują się na tego typu krok. Zdrowym podejściem jest wybieranie najtańszych usług - bo wtedy banki rzeczywiście rywalizują o nas. :Smile
Reklamy
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-11-15, 11:41  //  Konta osobiste, firmowe, walutowe Odpowiedz z cytatem
Nadal można znaleźć konta , które są darmowe.Zarówno osobiste jak i firmowe. Największy problem to konta oszczędnościowe. Nie da się praktycznie na takim koncie niczego zaoszczędzić ponieważ są drogie. Albo po prostu nisko oprocentowane.

Z rankingu kont oszczędnościowych:
postawnaswoim.pl

wynika,ze obecnie jedyne dobre oferty mają:
bank zachodni wbk
orange finanse
i idea bank
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 895
Post 2020-02-21, 13:53  //  Konta osobiste, firmowe, walutowe Odpowiedz z cytatem
Czy są jeszcze jakieś darmowe konta?
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 961
Post 2020-02-22, 09:02  //  Konta osobiste, firmowe, walutowe Odpowiedz z cytatem
Są darmowe konta, ale musisz po prostu zajrzeć sobie do rankingu kont bankowych i przejrzeć sobie jak to wyglada.

Ja mam w ING. Jedyna opłata jaką mogę ponieść to 7 złotych miesięcznie i to tylko w przypadku gdy obroty kartą nie przekroczą 300 ZL w miesiącu... Czyli w praktyce mam za darmo. Bo rzadko kiedy zdarzało się że nie zapłaciłem....

Niezłe jest jeszcze nest bank ale w ing mozesz dostac bonus za załóżenie konta. Tak wiec jak dla mnie ing bank wygrywa. Tutaj masz opinie o koncie w ing.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2020-04-21, 11:28  //  Konta osobiste, firmowe, walutowe Odpowiedz z cytatem
Minusem jest tutaj jednak opłaca za kartę. Wiem,ze kwota płatności kartą nie jest wysoka i w wiekszosci przypadków zaliczymy się do osób, które nie płacą za kartę, jednak moze sie zdarzyć sytuacja w której jednak nie będziemy mieli w danym miesiącu płątności kartą.

Nie ma sensu płacić tutaj kilku złotych skoro są banki, które nie mają żadnych opłat....

Zerknijcie sobie tutaj:
https://pozyczkaportal.pl/konta-bankowe/

Na stronie jest dobre aktualne porównanie kont bankowych. Taki nest bank na dzień dzisiejszy oferuje wszystko za darmo. Prowadzenie jak i karte. Bez żadnych warunków.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-06-14, 13:16  //  Konta osobiste, firmowe, walutowe Odpowiedz z cytatem
Konto w jakim banku waszym zdaniem warto założyć? Ofert nie brakuje. Znajomy zastanawia się nad https://www.bankier.pl/smart/wizytowka/santander-bank-polska
to dawny bank BZ WBK . Bardzo długo są na rynku i moim zdaniem oferta jaką mają jest rzetelna i uczciwa. To bank uniwersalny który świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz innych instytucji.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Konta osobiste, firmowe, walutowe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!