Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komórka przyciskana głową do ramienia = ból szyi i

Komórka przyciskana głową do ramienia = ból szyi i

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
dickkormor

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 37
Post 2015-08-23, 14:12  //  Komórka przyciskana głową do ramienia = ból szyi i Odpowiedz z cytatem
...może to grozić rakiem!!!

Witam,
Ostatnio kilkakrotnie spotykałem młode kobiety rozmawiające przez telefon komórkowy: komórka była bokiem głowy przyciskana do ramienia.

Kilka lat temu czytałem gdzieś, że prowadzenie w ten sposób rozmów telefonicznych może spowodować ból szyi, a dokładniej szyjnego odcinka kręgosłupa. Czynaprawdę warto narażać się na bolesne dolegliwości tego odcinka kręgosłupa już w młodym wieku?

Może być jeszcze gorzej: osoby zbyt często korzystające z telefonu komórkowego narażają się na częstsze pojawienie się nowotworu nerwu słuchowego lub ślinianki przyusznej. Podaję tę informację na podstawie artykułu Pana Tadeusza Oszubskiego: „Niezdrowe komórki”. Artykuł ten jest zamieszczony na stronach 106-108 numeru 11-12 (77-7Cool listopad-grudzień 2014 dwumiesięcznika „Natura i Ty”.

Moim zdaniem często rozmawiając przez komórkę przyciskaną bokiem głowy do ramienia to zagrożenie rakiem jeszcze bardziej zwiększamy.

Może jednak lepiej w czasie rozmowy trzymać komórkę w ręce?

Wyjaśnienie: Nie mam żadnego kontaktu z Redakcją tego czasopisma, ani z Autorką artykułu. Jestem tylko stałym i wieloletnim czytelnikiem tego czasopisma.
Pozdrawiam,
dickkormor
Reklamy
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komórka przyciskana głową do ramienia = ból szyi i
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!