Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » Komentarze do: "Żywioł. Deepwater Horizon" - męskie...

Komentarze do: "Żywioł. Deepwater Horizon" - męskie...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-10-06, 10:43  //  Komentarze do: "Żywioł. Deepwater Horizon" - męskie... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: "Żywioł. Deepwater Horizon" - męskie kino z najwyższej półki
Reklamy
Felek Gość



Post 2016-10-06, 10:43  //  Komentarze do: "Żywioł. Deepwater Horizon" - męskie... Odpowiedz z cytatem
Byłem w kinie i oglądałem. Film jest ekstra! Polecam oglądać w kinie z bardzo dobrym nagłośnieniem bo efekty dźwiękowe są po prostu rewelacyjne. Od dzisiaj nie tankuje na stacjach BP.
Geralt Gość



Post 2016-10-06, 10:45  //  Komentarze do: "Żywioł. Deepwater Horizon" - męskie... Odpowiedz z cytatem
A ty myślisz, że tylko BP to jedyny koncern, który goni za zykiem? Smile Ale zgadzam się, że film jest jednym z lepszych w tym roku.
Piotrek Gość



Post 2016-10-06, 10:53  //  Komentarze do: "Żywioł. Deepwater Horizon" - męskie... Odpowiedz z cytatem
Świetny film. Zakończenie trochę ckliwe ale w końcu to amerykańska produkcja więc musi być lekkie wyciskanie łez Smile
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  Komentarze do: "Żywioł. Deepwater Horizon" - męskie...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!