Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Zgubiłeś dowód? Uważaj na oszustów!

Komentarze do: Zgubiłeś dowód? Uważaj na oszustów!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2017-03-23, 14:15  //  Komentarze do: Zgubiłeś dowód? Uważaj na oszustów! Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Zgubiłeś dowód? Uważaj na oszustów!
Reklamy
Gandi Gość



Post 2017-03-23, 14:15  //  Komentarze do: Zgubiłeś dowód? Uważaj na oszustów! Odpowiedz z cytatem
Mój kumpel zgubił dowód osobisty. Zgłosił go od razu. I mimo to zaciągnięto na jego dowód kredyty. Ma do czynienia z komornikiem i nie może się wyplątać z tej sprawy. Najlepiej nie nosić ze sobą dowodu osobistego tylko trzymać go w domu i zabierać tylko w sytuacji W.
Robert Gość



Post 2017-03-27, 12:17  //  Komentarze do: Zgubiłeś dowód? Uważaj na oszustów! Odpowiedz z cytatem
Podobno niedługo mają wprowadzić dowody osobiste, które będą również wyświetlane w smartfonie. Co w sytuacji gdy zgubimy telefon?
Fidel Gość



Post 2017-03-28, 08:24  //  Komentarze do: Zgubiłeś dowód? Uważaj na oszustów! Odpowiedz z cytatem
Ja nie noszę dowodu osobistego ze sobą od czasu jak najadłem się strachu myśląc, że go zgubiłem. Od razu zastrzegłem dowód i wyrobiłem nowy. Po tygodniu stary znalazłem w domu Smile
Tomek Gość



Post 2018-05-24, 19:38  //  Komentarze do: Zgubiłeś dowód? Uważaj na oszustów! Odpowiedz z cytatem
Najlepiej szybko iść na policję i zastrzec go też w większych bankach osobiście.
_____________________________
http://www.ingai.pl/miesnie/
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Zgubiłeś dowód? Uważaj na oszustów!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!