Forum Banzaj.pl » Gadżety » Komentarze do: Zegarek z lokalizatorem dla chorych na...

Komentarze do: Zegarek z lokalizatorem dla chorych na...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-03-31, 18:44  //  Komentarze do: Zegarek z lokalizatorem dla chorych na... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Zegarek z lokalizatorem dla chorych na Alzheimera od Watchie
Reklamy
Jotgie

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 137
Post 2012-03-31, 18:44  //  Komentarze do: Zegarek z lokalizatorem dla chorych na... Odpowiedz z cytatem
Bardzo by mi się przydało to urządzenie dla mojego ojca!
Mariontto

Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 1
Post 2016-01-21, 13:59  //  Komentarze do: Zegarek z lokalizatorem dla chorych na... Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajny gadżet. My jakiś czas temu kupiliśmy na dzień babci lokalizator GPS ikol . Dzięki niemu zawsze wiemy, gdzie znajduje się nasza babcia.
forumowiczka91

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 5
Post 2016-03-16, 15:50  //  Komentarze do: Zegarek z lokalizatorem dla chorych na... Odpowiedz z cytatem
Fajny prezent dla starszej osoby.
Moriarty

Dołączył: 16 Mar 2016
Posty: 51
Post 2018-03-14, 13:24  //  Komentarze do: Zegarek z lokalizatorem dla chorych na... Odpowiedz z cytatem
Ja znalazłem tego typu lokalizator:
https://ikol.pl/nadajnik-gps/pl/nasze-rozwiazania/osoby-starsze-i-niesamodzielne.html
jest niewielki, jak pudełko od zapałek, można np. zamontować przy kluczach, torebce, czy wrzucić do kieszeni.
Forum Banzaj.pl » Gadżety »  Komentarze do: Zegarek z lokalizatorem dla chorych na...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!