Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Komentarze do: Wyjazd na narty - gdzie w Europie? Oto 3...

Komentarze do: Wyjazd na narty - gdzie w Europie? Oto 3...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2018-11-02, 11:25  //  Komentarze do: Wyjazd na narty - gdzie w Europie? Oto 3... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Wyjazd na narty - gdzie w Europie? Oto 3 najciekawsze kierunki!
Reklamy
Pedro Gość



Post 2018-11-02, 11:25  //  Komentarze do: Wyjazd na narty - gdzie w Europie? Oto 3... Odpowiedz z cytatem
Dla mnie na narty najlepszy kierunek to zdecydowanie Włochy. Chętnie bym pośmigał w Polsce ale niestety nasza infrastruktura i góry są lata świetlne za ośrodkami we Włoszech.
Piotrek K Gość



Post 2018-11-05, 11:12  //  Komentarze do: Wyjazd na narty - gdzie w Europie? Oto 3... Odpowiedz z cytatem
Ostatniej zimy byłem w Szczyrku. Owszem inwestycji nowych naprawdę dużo ale co z tego skoro tłumy ludzi i trzeba czekać w kolejkach co jest strasznie frustrujące. I samo przygotowanie tras również daje sporo do życzenia. Nie ma co się łudzić, Polska pod kątem ośrodków narciarskich nie ma szans z Zachodnią Europą i to się niestety nie zmieni nigdy.
Robert Gość



Post 2018-11-05, 12:13  //  Komentarze do: Wyjazd na narty - gdzie w Europie? Oto 3... Odpowiedz z cytatem
W tym roku planuję ze znajomymi wyprawę do Solden. Do tej pory jeździliśmy głównie w Czechcach ale tam też są duże kolejki. Zobaczymy Austrię.
Edi Gość



Post 2018-11-05, 14:21  //  Komentarze do: Wyjazd na narty - gdzie w Europie? Oto 3... Odpowiedz z cytatem
Byłem na nartach w Val di Fiemme. Zdecydowanie polecam. Ponad 100km tras, które są przygotowane po prostu genialnie. Do tego praktycznie zawsze jest pogoda.
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2018-11-07, 00:00  //  Komentarze do: Wyjazd na narty - gdzie w Europie? Oto 3... Odpowiedz z cytatem
Szykuję się na Austrie , troche obawiam się cen i ogólnie przelicznika waluty Zdecyduje się chyba na wyjazd bezgotówkowy
suzzy Gość



Post 2018-11-19, 11:24  //  Komentarze do: Wyjazd na narty - gdzie w Europie? Oto 3... Odpowiedz z cytatem
Tak właśnie słyszałam, że włoskie kurorty biją na głowę polskie. Córka wyjeżdża na obóz narciarski do Madonna di Campiglio z kochamwakacje to ją podpytam jak wrażenia i może też się wybiorę w przyszłym roku
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Komentarze do: Wyjazd na narty - gdzie w Europie? Oto 3...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!