Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Komentarze do: Wieczór z baristką

Komentarze do: Wieczór z baristką

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2017-07-02, 07:58  //  Komentarze do: Wieczór z baristką Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Wieczór z baristką
Reklamy
Patryk Gość



Post 2017-07-02, 07:58  //  Komentarze do: Wieczór z baristką Odpowiedz z cytatem
Uwielbiam kawę. Zaczynałem od rozpuszczalnej potem przyszła pora na pierwszy ekspres ciśnieniowy kolbowy, potem pierwszy automat z młynkiem, potem kolejny. Teraz planuję powrót do źródeł i konkretną maszynkę kolbową z osobnym młynkiem. Poznawanie możliwości jakie daje kawa naprawdę wciąga.
Edward Gość



Post 2017-07-03, 08:52  //  Komentarze do: Wieczór z baristką Odpowiedz z cytatem
Teraz mam automat Siemensa ale marzę o powrocie do źródeł i ekspresie ciśnieniowym kolbowy dwugrupowy Smile Pyszna kawa i piękna ozdoba kuchni.
Gumiś Gość



Post 2017-07-04, 09:15  //  Komentarze do: Wieczór z baristką Odpowiedz z cytatem
Fajny ten kurs ale niestety nie ma go w moim mieście Sad
Darek Gość



Post 2021-09-25, 17:33  //  Komentarze do: Wieczór z baristką Odpowiedz z cytatem
Przepraszam za komentarz, lecz dla mnie nazywanie "americano pyszną kawą" jest poważnym nadużyciem i zaprzeczeniem tego, jak powinna smakować kawa. Niezależnie jaka, na czym sporządzona i przez kogo. To nie jest smak kawy i jeżeli ktoś prosi o tę wersję, to znaczy, że satysfakcjonują go pomyje, lub schabowy z mikrofali.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-08-11, 22:46  //  Komentarze do: Wieczór z baristką Odpowiedz z cytatem
Czy warto zorganizować?

___
koła pasowe zębate
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Komentarze do: Wieczór z baristką
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!