Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Komentarze do: Whisky to nie tylko smak ale i...

Komentarze do: Whisky to nie tylko smak ale i...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2018-02-23, 17:54  //  Komentarze do: Whisky to nie tylko smak ale i... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Whisky to nie tylko smak ale i... zdrowie!
Reklamy
anonim 555 Gość



Post 2018-02-23, 17:54  //  Komentarze do: Whisky to nie tylko smak ale i... Odpowiedz z cytatem
Nie uwierzycie!
Pół roku męczylem się z bardzo ostrym bólem kolan (jak się później okazało pochodzenia reumatycznego) Przypadkowo wypiłem kilka porcji whisky z lodem której wcześniej nigdy nie piłem. Jakie było moje zdziwienie następnego dnia gdy wstając nie odczułem bólu. Przez pół tygodnia było OK. W następny weekend powtórzyłem kurację i było jeszcze lepiej! Teraz po 4-ro krotnej kuracji (raz w tygodniu) po bólu ani śladu. To była szkocka Whisky Grant's, bez żadnych dodatków w stylu coca-cola, tylko z lodem. Nigdy nie zachęcałem kogoś do alkoholu ale w tym wypadku dla mnie to był cud po 6-ciu miesiącach udręki. Więc może komuś pomogę bo takiego bulu nikomu nie życzę Smile
anonim 555 Gość



Post 2018-02-23, 17:58  //  Komentarze do: Whisky to nie tylko smak ale i... Odpowiedz z cytatem
Przepraszam za to "bulu" - oczywiście piszemy "bólu"
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-07-16, 08:15  //  Komentarze do: Whisky to nie tylko smak ale i... Odpowiedz z cytatem
Ciekawy artykuł chociaż proponuję nie nadużywać whisky Wink Jesli o mnie chodzi to o wiele bardziej wolę whisky niż wódkę, za którą nie przepadam.
Whisky piję albo same albo w drinku ( klasyk czyli whisky plus kola)

Jeśli chcielibyście kupić wieksze ilości na wesele czy na jakąś imprezę, polecam zajrzeć sobie tutaj:
http://www.alkoparty.pl/whisky

Jest to spory sklep z alkoholami, gdzie mozna kupić whisky w dobrej cenie. Przy większych ilościach sa w stanie zaproponować lepsze ceny. Jest to hurtownia z Krakowa.
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Komentarze do: Whisky to nie tylko smak ale i...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!