Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Komentarze do: WD TV Live HD Media Player - poprawiony...

Komentarze do: WD TV Live HD Media Player - poprawiony...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2009-10-14, 15:58  //  Komentarze do: WD TV Live HD Media Player - poprawiony... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: WD TV Live HD Media Player - poprawiony odtwarzacz sieciowy od Western Digital
Reklamy
jack21

Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 131
Post 2009-10-14, 15:58  //  Komentarze do: WD TV Live HD Media Player - poprawiony... Odpowiedz z cytatem
Bawiłem się poprzednią wersją. Największy minus, że nie wypuszczał DTS na zewnątrz.
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-10-15, 10:21  //  Komentarze do: WD TV Live HD Media Player - poprawiony... Odpowiedz z cytatem
Ja jednak wole odtwarzacze Blu-Ray ktore czytaja inne formaty (mkv) i maja wi-fi. Jak na przyklad LG BG390.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-10-15, 14:34  //  Komentarze do: WD TV Live HD Media Player - poprawiony... Odpowiedz z cytatem
Tez preferuje bardziej uniwersalne urzadzenie, ale dla kogos kto zrezygnowal z plyt jak nosnikow to bardzo dobra alternatywa. W sumie WD HD Media Player dokonal pewnego przelomu cenowego. Do tej pory, urzadzenia o podobnych mozliwosciach jak np. seria Popcornow (fakt troche lepsze od WD Media Playera) kosztowaly prawie 2 razy tyle.
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-10-15, 22:21  //  Komentarze do: WD TV Live HD Media Player - poprawiony... Odpowiedz z cytatem
A jak u tego WD Media Playera z obsługą polskich znaków, bo to jest bardzo ważna kwestia?
jack21

Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 131
Post 2009-10-18, 22:05  //  Komentarze do: WD TV Live HD Media Player - poprawiony... Odpowiedz z cytatem
WD wypuszczal regularnie nowy soft do poprzedniej wersji i z polskimi znakami nie było problemów. Chociaz pod wzgledem aktualizacji najlepszy i tak chyba byl popcorn.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Komentarze do: WD TV Live HD Media Player - poprawiony...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!