Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na...

Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-10-08, 22:54  //  Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na zawsze
Reklamy
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2011-10-08, 22:54  //  Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na... Odpowiedz z cytatem
Dobrze wiedziec o takich rzeczach, bo mozna sobie ulatwic zycie po 30 jak ktos juz nie chce niespodzianek.
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-10-08, 23:21  //  Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na... Odpowiedz z cytatem
przeciez prezerwatywa to nie jedny srodek anty... sa inne skuteczniejsze i nie trzeba zadnych zabiegow.
fajna laska

Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 84
Miasto: Warszawa
Post 2011-12-01, 15:57  //  Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na... Odpowiedz z cytatem
Wszystko fajnie, ale żeby się tak patroszyć... Nie chciałabym, żeby mój facet robił sobie jakieś niepotrzebne operacje.
Caban

Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 1
Post 2012-02-06, 20:29  //  Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na... Odpowiedz z cytatem
Zabieg miałem w wieku 20 lat i jestem bardzo zadowolony. Smile Piszę do was w celu zwiększenia świadomości społecznej na temat bardzo skutecznej i nowoczesnej MĘSKIEJ antykoncepcji zwanej wazektomią. Jest to zabieg polegający na przecięciu i podwiązaniu nasieniowodów, wykonywany obecnie metodą bez skalpela i przy użyciu miejscowego bardzo dobrego znieczulenia aplikowanego pod ciśnieniem, bez użycia igły. W Polsce wiele osób sądzi, że zabieg nie jest legalny, ze względu na nasze stare i skostniałe średniowieczne prawo, jednak to nieprawda, gdyż możliwość płodzenia nie jest trwale odbierana, istnieją sposoby jej przywrócenia, takie jak rewazektomia, biopsja plemników z jądra a co za tym idzie inseminacja lub in vitro, a także każdy może przecież przed zabiegiem oddać swe nasienie do banku nasienia. W Polsce zabieg nie jest zbyt popularny, za to na zachodznie jest to jedna z najważniejszych metod trwałej antykoncepcji. U nas wykonują go 2 gabinety, jeden znajduje się w Warszawie, a drugi w Toruniu. Niestety, jedynie gabinet w Warszawie prowadzony jest przez wspaniałego, wyrozumiałego i nowoczesnego lekarza, gdyż nie stawia on żadnych wymagań wiekowych czy "dzieciowych" Wink. (W Toruniu dr Nowak wymaga aż 35 lat i potomstwa!) Nie napotkałem żadnych problemów z uzyskaniem wazektomii w wieku 20 lat, nie posiadając potomstwa ani nie pozostając w żadnym formalnym związku za co doktorowi serdecznie dziękuję i szczerze polecam jego usługi każdemu zdecydowanemu mężczyźnie, który nie chce mieć dzieci, bądź ma ich tyle ile chciał i więcej nie planuje. Na dowód, że nie jest to żadna kryptoreklama umieszczam swój wynik badania nasienia po zabiegu.

http://i43.tinypic.com/2u6jurd.jpg



Pozdrawiam was serdecznie i mam nadzieję, że moje tematy promujące tę metodę antykoncepcji będą dla was pomocne. Mam bardzo liberalne podejście do życia, jednak i tak zdecydowanie wolę zapobiegać poczęciu, niż potem martwić się o aborcję itp. Jestem człowiekiem, który wie czego chce od życia i swojej decyzji żałować nie będę, a jak będę, to tylko ja, a nie nikt inny. (to tak apropo forumowych umoralniaczy)
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-02-06, 21:47  //  Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na... Odpowiedz z cytatem
A artykule piszą ze " odwrócenia skutków wazektomii, udaje się tylko w 30% przypadków " - wiec jak ktos chcialby robic ten zabieg, to polecam wizytę w banku nasienia.
centrino321

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 1
Post 2012-03-15, 17:13  //  Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na... Odpowiedz z cytatem
Zrobiłem wazektomię rok temu. Zostałem oszukany przez lekarza w Wawie. Nie powiedział mi o możliwych skutkach ubocznych - przede wszystkim o PVP. Jestem właśnie 2 tygodnie po rewazektomii czyli po mikrochirurgicznej naprawie w klinice w Niemczech - androdoc. 3700euro. Ból który miałem od czasu wazektomii powoli mija.
1/3 osób po wazektomii ma różne problemy więc dobrze się zastanówcie czy to jest warte ryzyka. Oczywiście lekarz powie wam, że 1/1000 ma problemy. Ja już swoje wiem. Jak cierpiałem to i cały internet przeczytałem. Odradzam robienie wazektomii !!! Z własnego doświadczenia. Owszem, można znaleźć też dużo pozytywnych opinii, w końcu dla 2/3 jest wszystko super.
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-03-15, 19:59  //  Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na... Odpowiedz z cytatem
Moglbys cos napisac wiecej o PVP - o co chodzi ?
kus_kus

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 30
Post 2014-09-30, 18:14  //  Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na... Odpowiedz z cytatem
bardzo dobry tekst, mam nadzieję, że zmieni on nasze wyobrażenie i podejście do tego zabiegu. Ale skoro się pojawiają jakieś pytania i wątpliwości warto zajrzeć tutaj http://wazektomia.com/ wszystko co powinniście wiedzieć o wazektomii tam znajdziecie
San1977

Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 14
Post 2014-10-19, 19:20  //  Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na... Odpowiedz z cytatem
Podobnie jak Caban poddałem się wazektomii w Warszawie. U dr Siwika. Konkretny, rzeczowy lekarz. Od dwóch lat mam spokój, nie martwię się, że jakaś dziewczyna mnie w alimenty wrobi.
neomag Gość



Post 2016-12-13, 10:41  //  Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na... Odpowiedz z cytatem
Wazektomia to świetne rozwiązanie dla osób, które mają już dzieci i chcą cieszyć się z bezpiecznego seksu. Smile Jest to obecnie najskuteczniejsza metoda antykoncepcyjna dla mężczyzn (99,9%).
Dla osób zainteresowanych wazektomią, posiadam kupon zniżkowy/rabatowy o wartości 200 zł na zabieg wazektomii do doktora Siwika. Kupon oddam za darmo. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: neomag.neomag@o2.pl
Armar Gość



Post 2017-12-21, 16:47  //  Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na... Odpowiedz z cytatem
Równie dobrą metodą antykoncepcji jest wycięcie macicy u kobiet które promują wazektomię u mężczyzn.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Wazektomia - zapomnij o gumkach raz na...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!