Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe » Komentarze do: Walka Roy Jones Jr. vs. Denis Lebiediew...

Komentarze do: Walka Roy Jones Jr. vs. Denis Lebiediew...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-05-23, 21:52  //  Komentarze do: Walka Roy Jones Jr. vs. Denis Lebiediew... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Walka Roy Jones Jr. vs. Denis Lebiediew - legenda boksu znokautowana
Reklamy
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2011-05-23, 21:52  //  Komentarze do: Walka Roy Jones Jr. vs. Denis Lebiediew... Odpowiedz z cytatem
Szkoda ze legenda boksu konczy w taki sposb Sad Byl to jeden z moich ulubionych fighterow...Sedzia dal troche ciala, ze nie przerwal walki ten ostatni cios byl straszny.
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-05-23, 21:56  //  Komentarze do: Walka Roy Jones Jr. vs. Denis Lebiediew... Odpowiedz z cytatem
Roy powinien juz dwa lata temu zakonczyc kariere.
Jego styl z opuszczonymi recami, który kiedyś zachwycal i za który go pokochalismy na chwile obecna jest dla niego zabojczy.

Mam nadzieje, ze wiecej w ringu go nie zobaczymy....
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-06-08, 21:44  //  Komentarze do: Walka Roy Jones Jr. vs. Denis Lebiediew... Odpowiedz z cytatem
Tez mi sie wydaje, ze najlepsze dla niego bylo by zakonczenie kariery.
Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe »  Komentarze do: Walka Roy Jones Jr. vs. Denis Lebiediew...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!