Forum Banzaj.pl » Sztuki walki » Komentarze do: Walka Pudzianowski vs. Sylvia - technika...

Komentarze do: Walka Pudzianowski vs. Sylvia - technika...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2010-05-22, 05:59  //  Komentarze do: Walka Pudzianowski vs. Sylvia - technika... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Walka Pudzianowski vs. Sylvia - technika wzięła górę na siłą
Reklamy
olo

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 147
Post 2010-05-22, 05:59  //  Komentarze do: Walka Pudzianowski vs. Sylvia - technika... Odpowiedz z cytatem
Poprzednia walka Pudziana pokazała, że technicznie jest słaby. Trudno go zresztą za to winić. Tego nie da się nauczyć w parę miesięcy na tyle, by walczyć z zawodnikami z naprawdę wysokiej półki. Pytanie więc po co już teraz z Silvia? Mogł jeszcze stoczyć np. dwie walki z kelnerami spokojnie pracując nad techniką i potem powalczyć o prawdziwą stawkę.
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2010-05-22, 06:44  //  Komentarze do: Walka Pudzianowski vs. Sylvia - technika... Odpowiedz z cytatem
Zimny prysznic Pudzianowskiemu dobrze zrobi. Jedynie przez 30 sekund łudziłem się, że może wygrać. Potem Silvia przejął pełną kontrolę nad walką. Koleś jest lepszy technicznie i w dodatku kawał chłopa. Ciekawe kto następny? Bo Pudzian myślę na pewno nie zrezygnuje po 1szej poraźce z MMA. I na pewno lepiej się przygotuje. Czy on przypadkiem nie podpisał kontraktu na 2 walki w USA?
Kiziea

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 55
Post 2010-05-23, 16:54  //  Komentarze do: Walka Pudzianowski vs. Sylvia - technika... Odpowiedz z cytatem
Jak Pudzianowskie nie umie się nawet bić, okładał go jak babkę po tyłku i nic więcej, siła to nie wszystko, tutaj trzeba mieć technikę.
Forum Banzaj.pl » Sztuki walki »  Komentarze do: Walka Pudzianowski vs. Sylvia - technika...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!