Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Komentarze do: Volvo S90 - system pół-autonomiczny...

Komentarze do: Volvo S90 - system pół-autonomiczny...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-02-01, 14:16  //  Komentarze do: Volvo S90 - system pół-autonomiczny... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Volvo S90 - system pół-autonomiczny będzie standardem
Reklamy
bozka666

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 84
Post 2016-02-01, 14:16  //  Komentarze do: Volvo S90 - system pół-autonomiczny... Odpowiedz z cytatem
I bardzo dobrze. Trzeba coś zmieniać a myślę że jazda autonomiczna to przyszłość i większe bezpieczeństwo. Trzymam kciuki za rozwój tej technologii i cieszę się że w końcu któraś marka myśli o tym poważnie.
dexior Gość



Post 2016-07-17, 19:06  //  Komentarze do: Volvo S90 - system pół-autonomiczny... Odpowiedz z cytatem
Racja, to na rynku priv. duża zmiana ale rewolucją będzie to co volvo wprowadzi na rynek transportowy. Każdy właściciel firmy transportowej będzie to chciał: brak odpoczynku, nie chce podwyżek, zawsze na czas. Inni pójdą za ciosem i wdrożą te same rozwiązania SCANIA, MAN .... Panowie kierowcy zawodowi przed 40 powinni już szukać alternatywy.
szkot54

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 54
Post 2016-08-10, 18:58  //  Komentarze do: Volvo S90 - system pół-autonomiczny... Odpowiedz z cytatem
Półautonomiczny już powoli jest standardem a z tego co wiem to Volvo już powoli testuje w pełni autonomiczne auta - to będzie rewolucja Smile
Molo Gość



Post 2016-09-10, 14:42  //  Komentarze do: Volvo S90 - system pół-autonomiczny... Odpowiedz z cytatem
Pół autonomiczne systemy już są w nowych samochodach na standardzie więc niedługo będą w większości modeli. Z tego co czytałem to Szwedzi projektują dla ubera samochody w pełni autonomiczne, więc myślę że to kwestia kilku lat jak pojedziemy w pełni autonomicznym autem.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Komentarze do: Volvo S90 - system pół-autonomiczny...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!