Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Komentarze do: Używane 4 kółka: Citroen C4 Grand...

Komentarze do: Używane 4 kółka: Citroen C4 Grand...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2019-07-26, 11:25  //  Komentarze do: Używane 4 kółka: Citroen C4 Grand... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Używane 4 kółka: Citroen C4 Grand Picasso - najbardziej amerykański wśród europejskich?
Reklamy
Seba Gość



Post 2019-07-26, 11:25  //  Komentarze do: Używane 4 kółka: Citroen C4 Grand... Odpowiedz z cytatem
Miałem C4 Grand Picasso. Auto fantastycznie komfortowe. Niestety kupiłem z silnikiem 1.6HDi, który faktycznie był za słaby do tego modelu. Przed zakupem robiłem jazdę testową tylko z właścicielem i nie sprawiał wrażenia mułowatego. Jednak podczas pierwszego dłuższego wyjazdu z rodziną - 5 osób na pokładzie i bagażnik pełen dynamika auta była już kiepska. I niestety również było dość głośno w środku przy jeździe autostradowej i wyprzedzaniu. Także również polecam wersję 2.0HDI.
Paweł Gość



Post 2019-07-26, 20:07  //  Komentarze do: Używane 4 kółka: Citroen C4 Grand... Odpowiedz z cytatem
Mam Picasso właśnie 2.0HDi. Mega wygodny samochód. Nie jest to furka dla fanów szybkiej jazdy ale do spokojnego połykanie kilometrów. Brakuje mi automatu. Poza tym świetne.
Edwin Gość



Post 2019-07-27, 19:40  //  Komentarze do: Używane 4 kółka: Citroen C4 Grand... Odpowiedz z cytatem
Fajniej wygląda krótka wersja Picasso. Mojej żonie cały czas się marzy. Ja wciąż jestem fanem niemieckiej motoryzacji, chociaż zawiodłem się już kilka razy.
Senna Gość



Post 2019-07-29, 08:00  //  Komentarze do: Używane 4 kółka: Citroen C4 Grand... Odpowiedz z cytatem
Francuskie auta nie mają wciąż w Polsce najlepszych opinii bo u nas rządzą auta niemieckie. Ja od 15 lat jeźdzę francuzami i złego słowa powiedzieć nie mogę.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Komentarze do: Używane 4 kółka: Citroen C4 Grand...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!