Forum Banzaj.pl » Hydepark » Komentarze do: Urban Exploration - niebezpieczne...

Komentarze do: Urban Exploration - niebezpieczne...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2015-03-16, 12:21  //  Komentarze do: Urban Exploration - niebezpieczne... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Urban Exploration - niebezpieczne, męskie hobby
Reklamy
Zonkaa

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 5
Post 2015-03-16, 12:21  //  Komentarze do: Urban Exploration - niebezpieczne... Odpowiedz z cytatem
Ja polecam dla naszych polskich urban eksplorerów świetne miejsce zarówno pod względem atrakcyjności i dobrego klimatu, pałac należący do rodu Magnis w miejscowości Bożków. Nie miałem okazji być wewnatrz ale z zewnątrz budynek robi duże wrażenie. Pozdrawiam
Janko_muzykant

Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 1
Post 2015-03-16, 15:24  //  Komentarze do: Urban Exploration - niebezpieczne... Odpowiedz z cytatem
Temat na czasie jak widać. Popoularny robi sie ten exploring, sam bym się skusił na takie coś Podziwiam chłopaków za takie hobby
Stenbock

Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 1
Post 2015-03-16, 16:05  //  Komentarze do: Urban Exploration - niebezpieczne... Odpowiedz z cytatem
Bardzo nietypowe i oryginalne hobby. I tak jak już przedmówca napisał, staje się to coraz bardziej popularne.
bartek69963

Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 1
Post 2015-04-29, 18:34  //  Komentarze do: Urban Exploration - niebezpieczne... Odpowiedz z cytatem
Polecam stronę o opuszczonych miejscach fotokomorka.com
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Komentarze do: Urban Exploration - niebezpieczne...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!