Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Komentarze do: Tych t-shirtów pozbądź się jak...

Komentarze do: Tych t-shirtów pozbądź się jak...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2013-02-19, 12:15  //  Komentarze do: Tych t-shirtów pozbądź się jak... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Tych t-shirtów pozbądź się jak najszybciej!
Reklamy
bene

Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 95
Post 2013-02-19, 12:15  //  Komentarze do: Tych t-shirtów pozbądź się jak... Odpowiedz z cytatem
Ta druga koszulka całkiem fajna jest Very Happy
KellyS

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 2
Post 2013-02-20, 14:58  //  Komentarze do: Tych t-shirtów pozbądź się jak... Odpowiedz z cytatem
Oj uważam, że to lekka przesada... Można nosić koszulkę z naprawdę fajnym nadrukiem... Nie zawsze musi być środkowy palec... Koszulki, jak każdy inny ciuch, jest skierowany do konkretnej grupy ludzi. Przecież wiadomo, że dziwnie wyglądałby 70-cio letni mężczyzna w różowych rurkach.... Tak samo koszulki. Np taka koszulka Uważam, że ma zabawną grafikę, wywołuje uśmiech w osobę, która na nią patrzy a jednocześnie daje do myślenia. Jakiś tam mały procent ludzi może zacząć dzięki temu ćwiczyć.
Uważam, że ludzie z poczuciem własnej wartości i dystansem do siebie mogą jak najbardziej nosić koszulki jak np koszulka z dorysowanymi mięśniami Smile) Czemu nie? Smile

koszulka.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  11.32 KB
 Odsłon:  9838 raz(y)

koszulka.jpg

Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2013-02-20, 16:29  //  Komentarze do: Tych t-shirtów pozbądź się jak... Odpowiedz z cytatem
Ja nie przepadam za takimi koszulkami, bo wydaja sie dla mnie lekko obciachowe, ale jak ktos lubi taki ciuch to czemu nie Smile nie mam nic przeciwko. Wazne zeby sie dobrze czuc w tym co sie nosi.
Fabian

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 10
Post 2014-12-08, 13:22  //  Komentarze do: Tych t-shirtów pozbądź się jak... Odpowiedz z cytatem
No trochę tandetne Very Happy
Jonaldo

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 35
Post 2015-04-15, 20:15  //  Komentarze do: Tych t-shirtów pozbądź się jak... Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się. Takie koszulki męskie nadają się tylko jako piżama i kojarzą mi się z akademikiem i kiepsko ubranymi studentami. Sorry...
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Komentarze do: Tych t-shirtów pozbądź się jak...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!